• All
  • 1- İl Başkanı
  • 2- Yürütme Kurulu
  • 3- Yönetim Kurulu
  • 4- Yedek Yönetim Kurulu
  • 5- İlçe Başkanları
Volkan Tiryaki
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi
Sefa Kerim Uçar
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi
Tarık Emre Ekşi
Yönetim Kurulu Üyesi

1996 yılında İstanbul/Üsküdar’da doğmuştur. Aslen Rizelidir. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2018 mezun olmuştur. Kurucusu olduğu Ekşi&Partners Hukuk Bürosu’nda kurucu avukat olarak avukatlık hizmetlerine devam eden Ekşi, ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif görev almaktadır. Siyasi hayatına AK Parti İstanbul Gençlik Kolları 8. Dönem Yedek Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir.

İyi derecede İngilizce bilen Ekşi, evlidir.

Emirhan Pamuk
Adalar İlçe Başkanı

Emirhan Pamuk

1999 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Sivaslıdır. Piri Reis Üniversitesi de Deniz ve Liman İşletmeciliği Bölümü’nden mezun oldu. lisanslı satranç sporcusuydu. Heybeliada su sporları kulübünde lisansı yüzme sporcusuydu Türkiye’de dereceye girdi. Heybeliada su sporları kulübünde lisanslı su topu sporcusuydu ve birçok Türkiye dereceleri elde etti. Aktif kızılay gönüllüsü Aktif Afad gönülüsü Aktif Orman yangın gönüllüsüdür. Emlak ve gayrimenkul danışmanlığı yapıyor. Siyasi hayatına Adalar İlçe GK Başkanı olarak devame etmektedir.

Hakan Çoşar
Ataşehir İlçe Başkanı

Hakan Çoşar

1997 İstanbul doğumlu olup, aslen Sivaslıdır. İlk ve ortaokul’u Ataşehir’de tamamladıktan sonra, yine Ataşehir de lise eğitimini tamamladı. Okan Üniversitesi İnşaat Teknolojisi ve AÖF Sosyal Hizmetler bölümünün yanı sıra İstanbul Topkapı Üniversitesi Tarih Bölümü mezunudur. Mobilya ve Koltuk İmalatı Sektöründe, Firma sahibidir.

Siyasi hayatı yine lise yillarinda başlamış olup, 2012 yılından bu yana Ak Parti Ataşehir Gençlik Kolları bünyesinde çeşitli görevler üstlendi. Lise de yapmış olduğu çalışmalarla Kayısdağı mahalle Gençlik Kolları ile birlikte, aktif teşkilati çalışmalar yürüterek, Mimar Sinan Mh. Gençlik Kolları Başkanlığı görevini tamamladıktan sonra 2015 Kasım ayı ile birlikte İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. 2018 yılında gerçekleştirilen Gençlik Kolları kongresi ile Birlikte, Yeni Seçmen Birim Başkanı olarak İlçe Gençlik Kolları Yürütme Kurulu üyeliğini tamamladıktan sonra , Türkiye Gençlik Vakfı ( TÜGVA) Ataşehir Teskilat koordinatörü olarak devam ettirdiği Gençlik çalışmalarına bir süre sonra, TÜGVA Ataşehir İlçe Başkanlığı görevini üstlendi. 2022 Eylül sonu itibari ile İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak görevlerine ve çalışmalarına devam etmektedir.

Ercan Döner
Arnavutköy İlçe Başkanı

Ercan Döner

18.02.1993 İstanbul doğumlu olan Ercan DÖNER aslen Sivaslıdır. İlköğretim ve Orta öğretimini İslambey Mahallesi Suatlar İlköğretim okulunda tamamlamıştır. Lise öğrenimini Arnavutköy Nene Hatun Mahallesinde bulunun Örfi Çetinkaya End. Meslek Lisesi Web Tasarımcılığı bölümünde tamamlamıştır İstanbul Üniversitesi 3 sınıf insan hakları ve yönetimi bölümünü okumaktadır. Kendi kurmuş olduğu Plan proje mimarlık ve mühendislik hizmeti veren bir firması vardır.  2009–2011 yılları arasında Arnavutköy İlçesi öğrenci meclis başkanlığı yapmıştır.2009-2014 yılları arasında Arnavutköy İlçe Gençlik kollarında yönetim kurulu üyeliği ve çeşitli birim başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 2012-2021 Arnavutköy İlim yayma cemiyeti yönetim kurulu üyeliği devam etmektedir. 2018-2020 yılları arasında Arnavutköy Yeşilay cemiyeti yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. 2014-2020 ilçe kongre sürecinde Ana kademe yönetim kurulu üyeli ve çeşitli komisyonlarda görev yapmıştır. 2021 tarihinde yapılan Atama ile Arnavutköy İlçe Gençlik Kolları başkanlığını yürütmektedir.

Mücahit Şahin
Bağcılar İlçe Başkanı
Furkan Şentürk
Bahçelievler İlçe Başkanı

Furkan Şentürk

1991 yılında Eminönü/İstanbul’da doğdum. Aslen Kuzey Makedonya Üsküp’lüyüm.  Özel Bahçelievler İhlas Koleji Anadolu Lisesi mezunuyum. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi İşletme Bölümü, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Uluslararası İlişkiler Bölümü ve Sosyal Medya Yöneticiliği Bölümü öğrencisiyim. Ticaret ile uğraşmaktayım. Türkiye’nin önde gelen çeşitli vakıf ve sivil toplum kuruluşlarında görev yaptım. 2012 Yılında aktif olarak göreve başladığım Adalet ve Kalkınma Partisi Bahçelievler Gençlik Kollarında sırasıyla Komisyon Üyeliği, Gençlik Kolları Yedek Yönetim Kurulu Üyeliği, Birim Başkan Yardımcılığı, Gençlik Kolları Asil Yönetim Kurulu Üyeliği, Ekonomi İşler Birim Başkanlığı ve Sosyal Politikalar Birim Başkanlığı ile birlikte Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlendim. 2019-2020 yıllarında Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı görevini icra ettim. 8 Şubat 2021 tahinden itibaren Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı görevini yapmaktayım.

Abdurrahman Bilgici
Bakırköy İlçe Başkanı

1991 yılında doğmuştur. Aslen Kuzey Makedonya/Üsküp’lü olup, Ticaret sektöründe çalışmaktadır. İstanbul Üniversitesi’nde İşletme bölümünde öğrenim görmektedir.Siyasi hayatına 2012 yılında Komisyon üyeliği ile başlayıp, Bahçelievler İlçe Gençlik Kolları’nda Yedek ve Asil Yönetim Kurulu üyeliğinin ardından Ekonomi İşlerinden ve Sosyal Politikalardan sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür. 2019-2020 yılları arasında Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanlığı’nı yapmıştır.
Günümüzde Bahçelievler İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak görevini idame ettirmektedir.

Mehmet Nurettin Gülümseyen
Başakşehir İlçe Başkanı

Mehmet Nurettin Gülümseyen

1992 yılında İstanbul’da doğdu. 2006-2010 Başakşehir Anadolu Lisesi’nden mezun olan Gülümseyen, 2011-2015 yılları arasında İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi’ni tamamladı. 2020 yılı itibariyle Klinik Psikoloji alanında Yüksek Lisans çalışmalarına devam etmektedir.2015-2019 yıllarında aile şirketinde yönetici olarak faaliyetlerde bulundu.2020 yılında itibaren Gayrimenkul ve Medya sektörlerinde faaliyetler göstermeye başladı. 2014 yılından itibaren siyasi faaliyetlerine Başakşehir İlçe Gençlik Kolları’nda başlayan Mehmet Nurettin GÜLÜMSEYEN, 2014-2019 yılları arasında gençlik kollarında çeşitli birimlerde komisyon üyeliği, yönetim kurulu üyeliği ve ilçe başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 2019 yılı Mayıs ayı itibariyle İlçe Başkanlığı görevine başlamıştır. Çeşitli sivil toplum kuruluşları ve derneklerde gönüllü çalışmalarda bulunan Mehmet Nurettin Gülümseyen, 1999 yılından beri Başakşehir’de ikamet etmektedir.

Ali Cengiz Yılmaz
Bayrampaşa İlçe Başkanı

Ali Cengiz Yılmaz

17 Temmuz 1996 tarihinde İstanbul’da doğdu. Aslen Kastamonu/ İnebolu’ludur. Hukuk lisans eğitimini Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimine İstanbul Ticaret Üniversitesi/ Kamu Hukuku tezli yüksek lisans programında ceza ve anayasa hukuku alanındaki çalışmalarını sürdürerek devam etmektedir. Siyasi hayatına 2010 yılında AK Parti Bayrampaşa İlçe Gençlik Kolları teşkilat komisyonunda başlamış ve bu ilçede 2014-2019 yılları arasında ilçe başkan yardımcılığı ve çeşitli birim başkanlığı görevlerini yürütmüştür. 16 Nisan 2017 tarihli anayasa değişikliği referandumunda kendi hazırlamış olduğu “Cumhurbaşkanlığı hükümeti sistemi” konulu kitapçığı, Bayrampaşa ilçesinin genç yoğun bölgelerinde ilk defa oy kullanacak olan genç seçmene anlatmıştır. 2019-2021 tarihleri arasında AK Parti Eyüpsultan İlçe Gençlik Kolları/ İlçe Başkan Yardımcısı-Siyasi ve Hukuki İşler Birim başkanlığı görevini yürütmüştür. AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresinde Yedek Yönetim Kurulu üyesi olarak seçilmiştir. Teşkilatlanma biriminde görev almış, Sultangazi ve Gaziosmanpaşa ilçe sorumluluğu görevlerini yürütmüştür. AK Parti İstanbul İl Kolları 8. Dönem yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam etmektedir. 2010 tarihinden bu yana Eyüpsultan İlçesinde ikamet etmektedir. 2021 tarihinden bu yana Eyüpsultan ilçesinde serbest avukatlık mesleği ile iştigal etmektedir ve bekardır.

Murat Can Gezici
Beşiktaş İlçe Başkanı

Murat Can Gezici

1993 yılında İstanbul/Fatih’te doğdu. Aslen Mardin Midyatlıdır. İstanbul Aydın Üniversitesi Mimari Restorasyon ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümlerinden mezun oldu. Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren firmada yönetici olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

2014 yıllında AK Parti Beşiktaş Gençlik Kolları Mahalle Başkanı olarak siyasette görev almaya başlayan Gezici,2015 yılında Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi, 2016 yılında Gençlik Kolları Sosyal Politikalar Başkanı, 2017 yılında Gençlik Kolları Seçim İşleri başkanı, 2018 – 2019 yıllarında Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı, 2019-2020 yıllarında Gençlik Kolları Siyasi Ve Hukuki İşler Başkanlığı görevlerini yürüttü.

2021 yılında Beşiktaş Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı’na seçilen Murat Can Gezici,
Orta derecede İngilizce bilmektedir.

Faruk Seymen
Büyükçekmece İlçe Başkanı

Faruk Seymen

1994 yılında Bayburt’ta doğmuştur.  Bayburt Akşar Genç Osman İlkokulu’nda eğitim hayatına başlamış sırasıyla, Büyükçekmece Anadolu Lisesi’nde eğitimi aldıktan sonra halen İstanbul Arel Üniversitesi’nde Uluslararası Ticaret ve Finans programında son sınıf öğrencisi olarak eğitim görmektedir. Siyasi hayatı 2012 yılında AK Parti Büyükçekmece Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak başlamış, sırasıyla 2012 ‘de Gençlik Kolları Eğitim Birim Başkanlığı görevini üstlenmiştir. 2013 yılında Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Birim Başkanlığı, yine 2013 yılında Seçim İşleri Başkanlığı görevini üstün başarı ile tamamlamıştır. 2014 yılına gelindiğinde Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı görevini ifa etmiştir. 2015 yılında Genç Ensar Büyükçekmece Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmaya başlamıştır. Eğitimi ve iş hayatı sebebiyle kısa bir ara verdiği siyasi hayatına, 2018 yılında Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı olarak geri dönen Faruk SEYMEN, 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Meclis Üyesi Aday Adayı olmuştur. Gençlik Kolları 6. Dönem sürecinde İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak atanmıştır. Hali hazırda Turizm sektöründe çalışırken, orta derece İngilizce bilmektedir.

Burak Karaçam
Beykoz İlçe Başkanı

Burak Karaçam

1993 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Amasyalıdır. 2014 yılında İstanbul Beykent üniversitesi Grafik Tasarımı Bölümü’nden mezun oldu, 2021 yılında Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu, Maltepe Üniversitesi Sosyoloji bölümünde Yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Mobilya sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde yöneticilik yapmaktadır. Siyasi hayatına 2010 yılında Beykoz Gençlik Kolları Yenimahalle mahalle yönetiminde başladı. 2012 yılında Beykoz Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi ve Tanıtım Medya birim başkanlığı ve Sosyal politikalar birim başkanlıkları görevlerinde bulundu. 2017 yılında Genç Ensar Beykoz İlçe başkanı olarak seçildi, 2018 Yılında Genç Ensar İstanbul il başkanlığı görevinde bulundu. 31 Aralık 2020 tarihinde Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanı olarak atandı. Burak Karaçam evlidir ve bir kız babasıdır.

Muhammed Ömer Tüncel
Beylikdüzü İlçe Başkanı

Muhammed Ömer Tüncel

1997 memleketi Van doğumlu olan Tüncel, ortaokulu Galip Balkar, Liseyi ise Azem Yükseloğlu Anadolu İmam Hatip Lisesinde bitirmiştir. Şuanda Eskişehir Anadolu Üniversitesi İlahiyat ve Erzurum Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümlerinde öğrenimine devam ediyor. 2018’den buyana Zeytindalı İlim ve Kültür Derneğinde hizmetlerine devam eden Tüncel, Globalst Dış Ticaret Şirketinde Yönetici olarak çalışmaktadır.

2012-2016 Beylikdüzü Gençlik Kolları Marmara Mahallesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Tüncel, 2015 yılında Marmara Mahalle Başkanı olarak görevine devam etmiştir. 2016 yılında Beylikdüzü Gençlik Kolları Asil Yönetim Kurulu üyesi görevine alınan Tüncel, aynı dönem Teşkilat Başkan Yardımcılığı ve daha sonrasında Yerel Yönetimler, 2017-2018 Yeni Seçmen, 2018-2019 Sosyal Politikalar, 2019 Ekonomi ve Mali İşler Birim Başkanlığı, yine aynı dönem Beylikdüzü Gençlik Kolları İlçe SKM Başkanlığı görevlerini yapmıştır.

2019-2021 yıllarında Beylikdüzü Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı olarak görev yapan Tüncel 20.01.2021 tarihinde Beylikdüzü Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı görevine getirilmiştir.

Emre Bozkuş
Beyoğlu İlçe Başkanı

1993 Yılında İstanbul’da doğdum Aslen Nevşehirliyim Kasımpaşa Anadolu Ticaret Lisesinden Mezun Olduktan sonra İstanbul aydın Üniversitesi muhasebe bölümünde öğrenim gördüm ikinci üniversite olarak İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümünde 3.Sınıfta eğitimim devam etmektedir. Siyasi hayatım sırasıyla 2011-2015 Bostan-Çukur Gençlik Kolları Mahalle Başkanlığı 2015-2019 Ak Parti Beyoğlu İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeliği ve Dolapdere Bölge Sorumluluğu görevlerinde bulundum 24 Haziran 2018 Genel Seçimlerinde Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldum 22 Kasım 2019 tarihinde İlçe Gençlik Kolları Başkanı Olarak Görevine Devam Etmekteyim.
Evli 2 Çocuk Babasıyım İş Hayatıma Ticaret ve Muhasebe Uzmanı Olarak Devam Etmekteyim.

Emre Üner
Çatalca İlçe Başkanı

Emre Üner

1995 İstanbul/Fatih doğumlu.İlk,orta ve lise eğitimimi Büyükçekmece’de tamamladıktan sonra 2014 yılında Kadir Has Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi’ni kazandıktan sonra  ve bu bölümden 2020 yılında mezun oldu.Eğitimi  boyunca okul başkanlığı ve okul başkan yardımcılığı gibi görevlerinde bulundu.İş hayatına aile şirketinde ticaretle uğraşarak devam etmekte.AK Parti Çatalca Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyesi görevini üstlendi. Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı görevini devam ettirmekte.

Semih Kenber
Çekmeköy İlçe Başkanı

AK Parti Çekmeköy Gençlik Kolları İlçe Başkanı Semih Kenber , 11 Mayıs 1994  yılında İstanbul’da doğmuştur, aslen Siirt’lidir .

İlk ve Orta öğrenimini Çekmeköy Hatice Mehmet Ekşioğlu okulunda , Lise öğrenimini Kadıköy Anadolu Ticaret Meslek Lisesi, Muhasebe ve Finans alanında tamamlamıştır. Lisans eğitimine Nişantaşı Üniversitesi Dış Ticaret bölümünde devam etmekte ve İkinci Üniversite olarak Anadolu Üniversitesi , Halkla İlişkiler ve Reklamcılık eğitimi almaktadır.

2021 yılında dünya evine giren Semih Kenber, mesleki hayatına 2013 yılında başlayan Kenber’in  , Gayrimenkul ve Danışmanlık alanında faaliyet gösteren bir şirketi bulunmaktadır. Genç girişimcilere imkan ve istihdam sağlayarak , her alanda gençlere fayda sağlamayı amaçlamaktadır.

Semih Kenber ,2012 yılında Siyasi hayatına Mahalle Yönetim Kurulu’nda  başlamış sonrasında 2 Yıl Mahalle Başkanlığı görevini sürdürmüştür.

2015 yılında , Ak Parti Çekmeköy Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı’nda Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur.

2016-2017 yıllarında Yeni Seçmen Birim Başkanlığı ve 2017-2019 yılları arasında Teşkilat Birim Başkanlığı görevlerini yapmıştır.

9 Ekim 2019 tarihinde AK Parti Çekmeköy Gençlik Kolları İlçe Başkanı seçilen Semih Kenber , hâli hazırda Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı görevini ifa etmektedir.

Erhan Akdoğan
Esenyurt İlçe Başkanı

1991 Yılında İstanbul Kartal’da doğdu. Aslen Siirt Şirvanlıdır. Anadolu Üniversitesi Türk Dili Ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Kendi İşinde çalışma hayatını sürdürmektedir. 2012 Yılında Mahalle yönetim kurulu üyesi olarak siyasette görev almaya başlayan Akdoğan 2013 Mahalle teşkilat başkanlığı,2014 İlçe gençlik kolları seçim işleri  komisyon üyeliği, 2015 ilçe gençlik kolları yönetim kurulu üyeliği ve seçim işleri birim başkan yardımcılığı, 2019 ilçe gençlik kolları seçim işleri birim başkanı görevlerini yürüttü.

5 Şubat 2021 Tarihinde düzenlenen 5. Olağan Kongrede  Esenyurt İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak seçildi.

Evli iki çocuk babasıdır.

Ferhat Gençler
Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı

1997 İstanbul Gaziosmanpaşa doğumdur. -Trabzonlu olup ilk orta öğrenimi Gaziosmanpaşa’da Lise öğrenimini Eyüp Sultanda tamamlamıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi -Yerel Yönetimler ve Anadolu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunudur.2018 yılında Ak Parti 2.Bölge milletvekili aday adaylığı ile siyasete giren Ferhat Gençler sırasıyla Gençlik Kolları Mahalle teşkilat başkanlığı Gençlik Kolları Mahalle Başkanlığı İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği Ekonomi Mali İşler birim Başkanlığı Tanıtım Medya Birim Başkanlığı Teşkilat birim Başkalıklarından sonra 2022 Mayıs ayında İlçe Başkanlığı görevine getirilmiştir.

Burak Çebi
Eyüpsultan İlçe Başkanı

Semavi Delen
Fatih İlçe Başkanı

1995 yılında Trabzon’da doğdu. İlkokul eğitimini Hacı Salih Musaoğlu İ.Ö.O liseyi Behçet Canbaz Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Ordu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu.

Kendi işi olan toptan gıda ve inşaat alanında faaliyet göstermektedir.

Siyasi hayatına 2014 yılında ÜniAk teşkilatında başlayıp daha sonra 2018 yılında Beylikdüzü İlçe Gençlik Kollarında Yönetim Kurulu Üyesi ve Yerel Yönetimler Birim Başkanlığı, 2020 yılında Fatih Gençlik Kolları Siyasi ve Hukuki İşler birim başkanlığı vazifesinden sonra halihazırda AK Parti Fatih İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak görevini devam ettirmektedir.

Murat Karaca
Güngören İlçe Başkanı

1995 yılında İstanbul Güngören’de doğan Murat Karaca aslen Bitlis, Tatvan’lıdır. İlkokul ve ortaokulu Güngören’de tamamlamıştır. Lise öğrenimini Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde tamamladıktan sonra, 2018 yılında Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nden mezun olmuştur. Lisans hayatının başından itibaren Türkiye Gençlik Vakfı, İlim Yayma Cemiyeti, Birlik Vakfı, Yeni Dünya Vakfı gibi Sivil Toplum Kuruluşlarında çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2017 – 2019 yıllarında Türkiye Gençlik Vakfı Bölge uzmanı yetiştirme programında Ortadoğu mentörlüğü görevinde bulunmuştur.

2019 yılında İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri bölümü Din Psikolojisi anabilim dalında yüksek lisans eğitimine başlamış, ders dönemini tamamlamış ve tez dönemindedir. İyi düzeyde Arapça ve orta düzeyde Farsça ve İngilizce bilmektedir. Aynı zamanda atlı binicilik, okçuluk ve müzikle ilgilenmektedir.

Oğuzhan Emre Gülteki
Kadıköy İlçe Başkanı

Oğuzhan Emre GÜLTEKİ 3 Şubat 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuş olup, aslen Erzincanlıdır. Doğma, büyüme İstanbul-Kadıköy’de ikamet etmektedir.

İlköğretim eğitimini Kadıköy Bahariye İlköğretim Okulu’nda aldıktan sonra Kadıköy Ahmet Sani Gezici Lisesi’nde lise eğitimini tamamlamıştır. 2012 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümü’nü kazanmış, daha sonra bu bölümden ayrılmıştır. 2017 yılında kazandığı İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bilim Tarihi Bölümü’nden 2021 yılında mezun olmuştur. Aynı zamanda yine İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde ikinci lisans eğitimini sürdürmektedir.

Çeşitli STK’larda faaliyetlerde bulunmakla birlikte 2008 yılından beri lisanslı futbolcu olarak aktif spor hayatına devam etmekte olup, eğitim, gıda ve inşaat sektörlerinde ticari faaliyet göstermektedir.

2012 yılından beri aktif siyaset içerisinde olan GÜLTEKİ, bu süre zarfında; Kadıköy Eğitim Mahallesi Gençlik Kolları Başkanı, Eğitim Mahallesi Ana Kademe Tanıtım Medya Birim Başkanı ve Teşkilat Başkanı olarak görev yaptıktan sonra 17 Ocak 2015’de gerçekleştirilen AK Parti Kadıköy İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi’nde İlçe Yönetimi’ne seçilmiştir. Daha sonra Yerel Yönetimler Birim Başkanlığı görevine getirilen GÜLTEKİ, ardından Tanıtım ve Medya Birim Başkanı olarak görev yapmıştır. 5. olağan kongre ile Teşkilat Başkanlığı görevini üstlenen GÜLTEKİ, 6. olağan kongre süreci ile birlikte AK Parti Kadıköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak vazifelendirilmiştir.

Süheyl Hamza Telci
Kağıthane İlçe Başkanı

1996 İstanbul Fatih doğumlu. 2014 yılında Nişantaşı Anadolu Lisesinden 2019 yılında ise FSM Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. İlçe teşkilatında, sandık kurulu üyeliğinden mahalle başkan yardımcılığına kadar değişik görevlerde bulundu. İl Gençlik Kollarında ise okul başkanlığı ve komisyon üyeliği görevlerini ifa etti. Aile şirketinde mühendislik hizmeti vermektedir.

Aykut Salih Arıkbuğa
Küçükçekmece İlçe Başkanı

Aslen Malatyalı olup 1996 İstanbul Küçükçekmece doğumluyum. Evliyim.  Bahçelievler İmam Hatip Lisesi mezunuyum. Lisans Eğitimimi  Arel Üniversitesi Muhasebe ve  Finans Bölümü olarak tamamladım. Küçükçekmece Malatyalılar Derneği ile Kubbedağ Derneği’n de Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yaptım. Daha sonrasında ise devralmış olduğum  Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) ve Malatya Konfederasyonu (MAKON) da Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürütüyorum. Bunların dışında ise Küçükçekmece Kızılay, İHH ve Beşir Derneği’n de gönüllü olarak birçok derneklerde görev aldım.

Tekstil işi ile uğraşmakta olup halen Küçükçekmece’ de ikamet etmekteyim. 8 Mayıs 2021 tarihinde İl Başkanlığımızın onayı ile göreve gelmiş olup o tarihten itibaren Ak Parti Küçükçekmece İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yapmaktayım.

Muhammet Bulut
Kartal İlçe Başkanı

1993 Trabzon/Of doğumludur. Lise eğitimini Maltepe Anadolu İmam-Hatip Lisesinde tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Tarih bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler üzerine Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Aynı zamanda Ticaretle uğraşmaktadır.

Siyasi Geçmiş: 2015 Yılında Ak Parti Kartal İlçe Gençlik kolları yönetimine girmiştir. Sırasıyla Dış İlişkiler, Eğitim ve Yerel Yönetim Birim Başkanlığı yapmıştır. 2019 Yerel Seçiminde Gençlik Kolları SKM sorumluluğu görevini üstlenmiştir. 20 Ocak 2021 Tarihinde Ak Parti Kartal Gençlik Kolları Başkanlığına getirilmiştir.

Muhammed Cem ÇEKEREK
AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı

1992 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Sivaslı olup endüstri mühendisidir. Liseyi Sainte Pulchérie Fransız Lisesi ve Şefkat Kolejinde okumuştur. 2016 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2020’den itibaren Bahçeşehir Üniversitesi İşletme (MBA) bölümünde tezli yüksek lisans eğitimini sürdürüyor. Konveyör bant ve kauçuk makina aksamları sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde ihracat olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Siyasi hayatına 2011 yılında Başakşehir ilçe komisyon üyesi olarak başladı.2012 yılında İstanbul Gençlik Kolları Dış İlişkiler Komisyonu’nda görev yaptı. 2014 yılında İstanbul Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi. 2017-2021 yılları arasında Genç MÜSİAD Genel Merkez yönetim kurulu üyesi olarak seçildi. Bu dönemde Genç MÜSİAD Yurtiçi teşkilat başkanlığı yaptı. 15 Mart 2021 tarihinde düzenlenen 6. Olağan Genel Merkez Gençlik Kolları Kongresi’nde MKYK üyesi olarak seçildi ve Genel Başkan Yardımcısı (STHİB) olarak görev yaptı. Muhammed Cem Çekerek iyi seviyede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Türkiye binicilik federasyonu lisanslı atlı binicilik sporcusu ve Galatasaraylı yönetici ve iş adamları derneği (GSYİAD) üyesidir. 2022 Mart ayında Gençlik Kolları İstanbul İl Başkanı olarak atanarak görevine devam etmektedir. Muhammed Cem Çekerek evlidir.

Ömer Faruk Ateş
Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı

1993 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 2015 yılında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Aynı üniversitede İşletme Yönetimi Yüksek Lisans öğrencisi olarak devam etmektedir. Türk Hava Yolları Teknoloji Firmasında Proje Yöneticisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Siyasi hayatına 2011 yılında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Okul Teşkilatında başladı. 2015 ve 2020 yılları arasında sırasıyla İstanbul Gençlik Kolları Dış İlişkiler, Ar-Ge, İnsan Hakları, Ekonomi Mali İşler, Dış İlişkiler Komisyonlarında görevler yürüttü. 2021 yılında 6.Olağan İstanbul Gençlik Kolları Kongresi’nde Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Suat Karaçorlu
Teşkilat Birim Başkanı

30 Kasım 1992 Yılında Malatya’da doğdu, İlköğretim eğitimine Malatya’da başladıktan sonra hayatına 7 Yaşından sonra İstanbul’da  Bakırköy bölgesinde devam etti, Ortaöğretim ve Lise Eğitimini İstanbul’da tamamlayan Karaçorlu, Okan Üniversitesi İngilizce İnşaat Mühendisliği bölümünü kazandı ve  2. Sınıfa kadar Okan Üniversitesinde devam etti akabinde Dünya Evine girmesi sebebiyle Yatay geçişle Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümüne geçmiştir, Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü mezunudur ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji 1. Sınıfta’da eğitimine devam etmektedir.
Üniversite Yıllarında bir çok STK ve Ak Parti oluşumlarında aktif görevler almıştır, 2013-2014 Yılları arasında Ak Parti Okan Üniversitesi Okul Başkanlığı, ardından İl Eğitim birimi komisyonu, 2015 Yılında Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Yönetim Kurulu Üyeliği, 2015-2018 yılları arasında Ak Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği ve Teşkilat komisyonunda bir çok görev almıştır. 2018 Yılında yapılan 6. Dönem Bakırköy İlçe Gençlik Kolları Kongresinde İlçe Başkanı olarak görev alan Suat KARAÇORLU, 3 Kardeşli bir ailenin ortanca evladı ve Evli 1 çocuk babasıdır.
İyi düzeyde İngilizce ve orta seviye Almanca bilir.

Merve Şenoğlu
Tanıtım ve Medya Birim Başkanı

Merve Şenoğlu, 18 Şubat 1992 yılında İstanbul Beyoğlu’nda doğdu. Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İngilizce) şeref öğrencisi olarak bitirdi. Ardından, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce), Hukuk Fakültesi Hukuk (İngilizce) Bölümlerinden mezun oldu. Siyasi hayatına 2013 yılında başlayan Şenoğlu, 2013 – 2014 yıllarında Kadir Has Üniversitesi Seçim İşleri Başkanlığı, 2014 – 2016 yıllarında Kadir Has Üniversitesi Kadın Yapılanması Başkanlığı yaptı. 2015 – 2020 yıllarında TÜGVA Eyüpsultan Yönetim Kurulunda yer aldı ve Proje Eğitim Biriminde çeşitli görevlerde bulundu. KADEM ve Ensar Vakfı gibi STK’ların çeşitli birimlerinde de görev yaptı. Yine, 2017 – 2020 yıllarında AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Üniversiteler Birimi Proje ve Eğitim Başkanlığı görevinde bulundu. Daha sonra Dış İlişkiler Biriminde görevlerini sürdürdü. 12 Şubat 2021’de gerçekleştirilen 7. Olağan İl Gençlik Kolları Kongresi’nde İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi ve Kadın Yapılanmasından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. 8. Dönemde Ar-Ge ve Eğitimden sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi. 1 Şubat 2023 tarihinden itibaren Tanıtım ve Medyadan sorumlu İl Başkan Yardımcısı görevini yürütmektedir ve çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Mehmet Semih Demir
Seçim İşleri Birim Başkanı

1994 yılında İstanbul/Küçükçekmece’ de doğdu. Aslen Diyarbakırlıdır. İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir. Kurucusu olduğu MSD Hukuk Bürosunda yönetici avukat olarak avukatlık hizmetlerine devam eden Demir uluslararası şirketlere danışmanlık vermekte olup İngilizce bilmektedir. Ayrıca çeşitli sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerinde aktif görev almıştır.

Siyasi hayatına;

2013 yılında, Ak Parti İstanbul Gençlik Kolları ÜniAK’ ta başlamış olup, ÜniAK Yeniyüzyıl Üniversitesi okul başkan yardımcılığı görevi ile birlikte siyasette görev almaya başlayan Demir, akabinde;

Mustafa Kanyılmaz
Dış İlişkiler Birim Başkanı

1993 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Rumeli göçmeni olup Sakarya’lıdır.

Mustafa Kanyılmaz, lise eğitimini İnönü Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde, lisans eğitimini ise İstanbul Arel Üniversitesi/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İngilizce) bölümünde tamamladı.

Türk Kızılayı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Yardım Koordinatörlüğü’nde Yönetici Asistanlığı ile AR-GE danışmanlığı yaptı. Bu dönemlerde, Türkiye Cumhuriyeti’nin birçok uluslararası yardım projesinde çalıştı ve diplomatik ilişkilerin oluşturulması faaliyetlerinde yer aldı. Ardından yine İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde İnsan Kaynakları Departmanı’nda çalıştı. 2020 yılında ayrıldığı bu işinden sonra savunma sanayii ve dış politika endeksli yayın yapan bir dijital platformda Kurumsal İletişim Yöneticiliği ve Yayın Koordinatörlüğü yaptı. Şuan ise bir insan kaynakları danışmanlık firmasında çalışmaktadır.

Mustafa Kanyılmaz; 2009-2011 yıllarında AK Parti Mahalle Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı ile başladığı gençlik kolları görevinden sonra lisans eğitiminde bir süre Kurucu Okul Başkanlığı yaptı. Bir dönem ara verdikten sonra AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Dış İlişkiler Komisyonu’nda çeşitli görevlerde bulundu.

9 Nisan 2022 tarihinde ise İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı/Dış İlişkiler Başkanı görevine getirildi.
İngilizce bilen Mustafa Kanyılmaz, evlidir.

Halit Ramazan Güler
Sivil Toplum Ve Halkla İlişkiler Birim Başkanı

1996 yılında Bahçelievler’de doğdu. İlköğretim ve lise eğitimini Bakırköy’de tamamladı. Beykent Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur.Çalışma hayatına İstanbul’da inşaat mühendisliği yaparak devam etmektedir.2014 yılında İl Gençlik Kolları Eğitim Birimi komisyon üyesi olarak göreve başladı.2015 yılında Teşkilatlanma Birimi komisyon üyesi olarak görevine devam etmiştir.2016 yılında İl Gençlik Kolları Yedek Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur.2018 yılında yapılan Gençlik Kolları İl Kongresinde Asıl Yönetim Kurulu Üyesi olmuştur ve bu süre zarfında 3. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi Gençlik Kolları Başkanlığı ve 2. Bölge Teşkilat Başkanlığı görevlerini yürütmüştür. 2021 yılında yapılan Gençlik Kolları İl Kongresinde İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Güler yeni dönemde Sosyal Politikalardan sorumlu il başkan yardımcılığı görevine getirilmiştir. İyi seviyede İngilizce bilmektedi

Onur Akay
Yerel Yönetimler Başkanı

1992 yılında İzmir’de doğmuş olup aslen Muş/Malazgirtlidir. 2000 yılından itibaren İstanbul, Bahçelievler’de ikamet etmekle beraber ilköğretim eğitimini de burada tamamlamıştır. Ortaöğretimini Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi’nde, lisans eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme bölümünde tamamladı. Yüksek Lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, “Yöneticiler İçin İşletme” bölümünde tamamladı. İkinci Lisans eğitimi olarak da İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde (Auzef) devam etmektedir.

Siyasi hayatı, 2014 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi’nde komisyon üyeliği ile başlamıştır. 1 Şubat 2015’te AK Parti Bahçelievler İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi’nde Yönetim Kurulu Üyesi oldu. 16 Nisan 2018’de AK Parti Bahçelievler İlçe Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi’nde de Yönetim Kurulu Üyesi olup İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde dönemini 9 Şubat 2021’de tamamladı. 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde Bahçelievler Belediye Meclis Üyeliği’ne seçilmiştir. 9 Nisan 2022’de AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Yerel Yönetimler’den Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevine getirilmiştir. Bahçelievler Belediye Spor Kulübü’nde uzun süredir yöneticilik yapmakta ve Hentbol Şube Sorumluluğu görevini yürütmektedir. Aynı zamanda Türk Kızılayı Bahçelievler şubesinde Yönetim Kurulu Üyeliği görevine de devam etmektedir. Girişimci ve İş İnsanı olan Akay, İngilizce bilmektedir.

Murat Can Fersan
Eğitim ve AR-GE Birim Başkanı

1994 Yılında İstanbul Fatih’te doğdu. Memleketi Siirt. Eğitimine Sultan Fatih Koleji Fen Lisesinde ve ardından Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde öğrenim gördü.

Lise yıllarında aile şirketi olan Metal sektöründe ve ardından kurucusu olduğu mimarlık ofisinde iş hayatına devam etmektedir.

2012 senesinde bu yana Genç MÜSİAD, TOBB ve Mimar Mühendisler Grubu gibi sivil toplum kuruluşlarında aktif görev aldı.2019-2021 yılları arasında ilk dönem sorumlu genel başkan yardımcısı olarak, ardından sektörden sorumlu genel başkan yardımcısı olarak çalışmalarını sürdürdü.2020 yılından bu yana TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulunda icra kurulunda görev yapmaktadır.

Mesleki kazanımları ile beraber sosyal ve kültürel bir çok çalışmanın da içerisinde bulunmaya gayret gösterdi. Uzun yıllar lisanslı futbol oynadıktan sonra hali hazırda binicilik ve kayak sporlarını yapmaktayım. 8.Dönem Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı Olarak görev yapmaktadır. Orta düzeyde İngilizce bilmekte ve evlidir.

Ahmet Enes Nas
Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı

1992 İstanbul Kartal doğumludur. Aslen Gümüşhanelidir. İstanbul Ticaret Üniversitesi lisans mezunudur. Müteahhitlik işiyle uğraşmaktadır. Siyasi hayatına 2009 yılında AK Parti Petrol İş Mahallesi yönetim kurulu üyeliğiyle başlamıştır. Daha sonra 2010 Petrol İş Mahalle Gençlik Kolları başkanı, 2011 Anakademe mahalle seçim işleri başkanı, 2014 Anakademe mahalle teşkilat başkanı , 2015 İlçe Gençlik Kolları İlçe yönetim kurulu üyesi( Teşkilat başkan yardımcısı) , 2017 İlçe Gençlik Kolları Başkan yardımcısı – Sosyal politikalar birim başkanlığı, 2018 – 2021 Kartal İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevlerini ifa etmiştir. 2021 Yılında 7.Dönem AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları yönetim kurulu üyeliğini ifa edip 8. Dönemde, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı olarak görevine devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Ahmet Kadir Çakır
Üniversiteler Birim Başkanı

1994’te Rize, Çayeli’nde doğdu. Çocukluğunda Futbol, Masa Tenisi ve Futsal branşlarında lisanslı sporculuk faaliyetlerinde bulundu.

Lise eğitimini Rize Anadolu Öğretmen Lisesi’nde, Lisans eğitimini Maltepe Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nü Yüksek Onur Öğrencisi olarak tamamladı. Yüksek Lisans Eğitimine Maltepe Üniversitesi İletişim Bilimleri Bölümü’nde devam etmektedir. Aynı zamanda kurucu ortağı olduğu kafe işletmesinde yöneticilik yapmaktadır.

2013- 2017 yılları arasında Genç Birlik ve Milli Türk Talebe Birliğinde aktif görev aldı. 2013 yılında yönetim kurulunda başladığı Çayeli Vakfı Gençlik Platformunda 2015- 2018 yılları arasında başkanlık yaptı. 2016 yılında arasında Maltepe Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı seçildi, aynı zamanda Senato Üyesi ve Kalite Komisyonu Başkan Yrd. olarak görev yaptı. Mezun olduktan sonra genel kurulda aday gösterilerek Maltepe Üniversitesi Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı seçildi, görevi halen devam etmektedir. Rize Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları Siyasi İşler Başkanlığı ve Rize Dernekler ve Vakıflar Birliği Gençlik Kolları Başkan Vekilliği görevleri halen devam etmektedir.

Siyasi hayatı 2015 yılında AK Parti Maltepe Üniversitesi teşkilatında başladı. 2018-2021 yılları arasında AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimi’nde 1.Bölge Başkanı olarak görevlendirildi. 2021 yılında yapılan AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresinde Yedek Yönetim Kurulu Üyesi ve Üniversiteler Birimi 1. Bölge Başkanı olarak görevlendirildi. Şile, Üsküdar, Maltepe, Sancaktepe ilçelerinde İlçe sorumlusu olarak görev yaptı. Sonrasında İstanbul İl Gençlik Kolları Asil Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Çakır şuanda Üniversiteler Birimi Başkan Yardımcılığı (Teşkilat Başkanı) görevini sürdürmektedir.

Emin Çakır
Sosyal Politikalar Birim Başkanı

1994 Yılında İstanbul Fatih’te doğdu. Memleketi Siirt. Eğitimine Sultan Fatih Koleji Fen Lisesinde ve ardından Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde öğrenim gördü.

Lise yıllarında aile şirketi olan Metal sektöründe ve ardından kurucusu olduğu mimarlık ofisinde iş hayatına devam etmektedir.

2012 senesinde bu yana Genç MÜSİAD, TOBB ve Mimar Mühendisler Grubu gibi sivil toplum kuruluşlarında aktif görev aldı.2019-2021 yılları arasında ilk dönem sorumlu genel başkan yardımcısı olarak, ardından sektörden sorumlu genel başkan yardımcısı olarak çalışmalarını sürdürdü.2020 yılından bu yana TOBB İstanbul Genç Girişimciler Kurulunda icra kurulunda görev yapmaktadır.

Mesleki kazanımları ile beraber sosyal ve kültürel bir çok çalışmanın da içerisinde bulunmaya gayret gösterdi. Uzun yıllar lisanslı futbol oynadıktan sonra hali hazırda binicilik ve kayak sporlarını yapmaktayım. 8.Dönem Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı Olarak görev yapmaktadır. Orta düzeyde İngilizce bilmekte ve evlidir.

Ahmet Kılıçer
Ekonomi Mali Ve İdari İşler Birim Başkanı

1993 yılında İstanbul Fatih’te doğan Kılıçer, aslen Sivaslı’dır. Lise eğitimini tam burslu olarak kazandığı Şefkat Vakfı Özel Şefkat Fen Lisesinde bitirdikten sonra lisans eğitimini yine tam burslu olarak kazandığı Haliç Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde 2015 yılında tamamlamıştır. Lisans eğitiminin bir bölümünde İtalya’da öğrenim görmüştür. 2016 yılında Bahçeşehir Üniversitesinde başladığı Sağlık Yönetimi yüksek lisans programını “Sosyal Sorumluluk Düzeyi ve İş Tatmini” arasında ki ilişkiyi araştırdığı teziyle tamamlamıştır. Aynı zamanda sağlık politikaları alanında araştırma ve çalışmalarına devam etmektedir. Lisans mezuniyetinin ardından özel sektörde Fizyoterapist olarak çalışmaya başlayan Kılıçer, sağlık yöneticiliği ve omurga sağlığı alanında uzmanlaştıktan sonra faaliyetine başladığı ve kurucu ortağı olduğu klinikte Fizik Tedavi hizmetleri vermektedir. Üniversite yıllarından itibaren sağlık bilimleri alanında okuyan öğrencilerin sosyal, akademik ve bilimsel çalışmalarına zemin hazırlayan sivil toplum çalışmalarında aktif olarak rol almıştır. Aynı zamanda İstanbul Gençlik Kollarımızın gerçekleştirdiği uluslararası bir çok gençlik organizasyonunun koordinatörlüğünü yürütmüştür. İbni Sina Sağlık Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi olup Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Ahmet Kılıçer bununla birlikte Şefkat Koleji Mezunlar Derneği Başkanlığını da yürütmektedir. 2011 yılında Ak Parti Küçükçekmece İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak teşkilat çalışmalarına başlayan Kılıçer, sırasıyla Başakşehir İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği, İl Dış İlişkiler Komisyon Üyeliği, İl Üniversiteler Teşkilat Başkanlığı ve 2016 yılından beri İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. 12 Şubat 2021 tarihinde yapılan Ak Parti İstanbul Gençlik Kolları Kongresinde yeniden İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildikten sonra İl Başkan Yardımcılığı ve Üniversiteler Başkanlığı görevine getirilmiştir.

 

Nursena Karaş
İnsan Hakları Birim Başkanı

1994 yılında İstanbul Bahçelievler’de doğdu.

Eğitim hayatına, İlkokul Küçükçekmece Kaya Sebati Tuncay’da başlayarak, Ortaokul Büyükçekmece Ömer Gültekin Yavuz Selim, Lise Güzelce Kız Teknik ve Meslek Lisesi Pazarlama bölümünden mezun olarak bitirdi.

Üniversite eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık Bölümünü bitirdi.

Karaş, üniversite eğitimini sırasında “İlkokul Çağı Çocuklarının Çizimleri ve Oyun Alanı Tercihlerinin İncelenmesi” adlı makaleyi hazırlayarak yayınlanmasının akabinde, belediyelerin park bahçeler çalışmalarında örnek oluşmasına vesile olmuştur.

Üniversite eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra iş hayatına kurucusu olduğu Mimarlık ve İç Mimarlık şirketinde devam ederken aynı zamanda, Karavan Römork sanayi üretimi alanında faaliyet gösteren aile şirketlerinde yöneticilik yapmaktadır.

Daha önce çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üyelik ve yöneticilik yapmıştır.

Siyaset hayatına 2014 yerel seçimlerinde sandık başkanlığından başlamış şu an İnsan Hakları Birim Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Tolunay Kutluay
Yeni Seçmen Birim Başkanı

1997 tarihinde Uşak’ta doğmuş olup, üniversite eğitimine kadar öğrenim hayatını Uşak’ta tamamlamıştır. İstanbul Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Sivil Toplum Kuruluşlarında aktif çalışmalarıyla yer almış; halihazırda Yargan Hukuk Derneği Başkanlığı ve TÜRKAD Yönetim Kurulu Üyeliği görevini sürdürmektedir. Kurucu ortağı olduğu hukuk bürosunda çalışma hayatına devam etmektedir.

Siyasi çalışmalarına 2015 yılında Okan Üniversitesi AK PARTİ Üniversite Başkanlığı ile başlayıp AK PARTİ İstanbul Gençlik Kolları Üniversiteler Komisyonu, AK PARTİ Genel Merkez Gençlik Kolları Yeni Seçmen Komisyonunda İç Anadolu Bölge Koordinatörlüğü görevlerini ifa etmiştir. Halihazırda AK PARTİ İstanbul Gençlik Kolları 8.Dönem İl Başkan Yardımcılığı/Yeni Seçmen Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Muhammed Cihad Solmaz
Çevre, Şehir ve Kültür Birim Başkanı

1996 İstanbul doğumlu olan Solmaz, aslen Karslı’dır. Lise Öğrenimini Esenyurt Lisesinde tamamlamıştır. İstanbul Arel Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olan Solmaz, aynı Üniversitede  Mimarlık Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. İnşaat ve Mimarlık hizmetleri veren firmalarında yöneticilik görevini yürütmektedir. 2016-2018 yılında Üniak Arel Teşkilatında görev alan Solmaz, 2018-2021 yıllarında Ak Parti Esenyurt Gençlik Kollarında sırasıyla Teşkilat Komisyonu, Yönetim Kurulu Üyeliği, Yeni Seçmen Birim Başkanlığı ve Yerel Yönetimler Birim Başkanlığı görevlerinde bulundu. 12 Şubat 2021’de gerçekleştirilen İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresiyle birlikte 7. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği, Çevre Şehir ve Kültür biriminden sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür. 9 Nisan 2022’de açıklanan 8. Dönem Yönetim kurulunda, Çevre Şehir ve Kültür biriminden sorumlu İl Başkan yardımcılığı görevine devam eden Solmaz, Evli ve 1 erkek çocuğu babasıdır.

Emine Sever
Sekreterya Birim Başkanı

1998 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Rize Çamlıhemşinlidir. Eylül 2017’de İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesinde B2 seviyesinde İngilizce eğitimi almış, 2018’de aynı okulda Sosyoloji bölümüne başlamıştır. Sosyoloji lisans son sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatına devam etmektedir. 2019’da İZÜ Genç Vizyon Kulübü kurucu ortaklığı yapmıştır. Siyasi hayatına 2017-2021 yılları arasında AK Parti Zaim Üniversitesi Teşkilatı’nda sırasıyla; Organizasyon, Sekretarya ve Kadın Yapılanma birim başkanlıkları yaparak başlamıştır. Mart 2021’de İstanbul Gençlik Kolları İl Üniversiteler Birimi’nde 3.Bölge Kadın Yapılanma Başkanı olarak görev almıştır. Haziran 2021’de Genel Merkez Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı’nda sekretarya ve medyadan sorumlu komisyon üyesi olarak görevlendirilmiştir. Siyasi hayatına Nisan 2022’de seçildiği 8.dönem İstanbul Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir. Medeniyet Derneği Genel Merkez Hanım Komisyonu üyesidir.

Abdullah Furkan Bektaş
Yönetim Kurulu Üyesi

Abdullah Furkan Bektaş 1999 İstanbul doğumlu olan Bektaş, aslen Ordulu ’dur. Lise öğrenimini Üsküdar Asfa Kolejinde tamamlayan Bektaş, Marmara Üniversitesi Siyasal Bilimler Ve Uluslararası İlişkiler mezunu ve Anadolu Üniversitesi Adalet bölümü mezunudur. Kuyumculuk, Mücevherat ve inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan aile şirketinde yönetici olarak çalışmaktadır.2017-2022 yıllarında AK Parti İstanbul Gençlik Kolları’nda çeşitli komisyonlarda görev yapan Bektaş, Ak Parti İstanbul Gençlik Kolları 8. Döneminde Asil Yönetim kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir. İyi derecede İngilizce orta düzeyde Arapça bilen Bektaş Nişanlıdır.

Alpay Gökçe
Yönetim Kurulu Üyesi
Durali Şener
Yönetim Kurulu Üyesi

1996 Alanya doğumludur. İlk ve ortaöğretim eğitimini Alanya’da tamamladı. Lisans eğitimine Maltepe Üniversitesi İngilizce Hazırlık ile başladıktan sonra, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde devam etmektedir. İnşaat ve Lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren Aile şirketlerinde Kurumsal İlişkilerden sorumlu yöneticilik yapmaktadır. İstanbul 2 No’lu Barosuna kayıtlı Serbest Avukat olarak çalışmaktadır. 2013-2015 yılında, AK Parti Alanya İlçe Gençlik Kolları Ak-Liseler Kurucu Başkanlığı yaparak, lise yıllarında siyasete başladı. 2015-2020 yılları arasında, Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi / Hukuk ve İnsan Hakları Birim Başkanı olarak görev yaptı. 2018-2020 yılları arasında, Üsküdar Belediyesi / Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanvekili olarak görev yaptı. 2016-2017 yıllarında, Genç Ensar Maltepe İlçe Kurucu Yönetim Kurulu üyeliği görevinde bulundu. 2015-2016 yılında, AK Parti Maltepe İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği / Teşkilat Başkan Yardımcılığı yaptı. 2017-2018 yıllarında, AK Parti Üsküdar İcadiye Gençlik Kolları Mahalle Yönetim Kurulu üyeliği ve Üsküdar Selimiye Mahallesi Gençlik Kolları Başkanı olarak görev yaptı. 2018 yılında gerçekleştirilen genel seçimlerde, AK Parti 27. Dönem Antalya Milletvekili aday adayı ve 2023 yılında gerçekleştirilen genel seçimlerde 28. Dönem İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı oldu. 2020-2022 yıllarında AK Parti Üsküdar Gençlik Kolları İlçe Başkan Yardımcısı / Seçim İşleri Birim Başkanı olarak görev yaptı. Yüksek Seçim Kurulu (YSK)’da Üsküdar 1. Bölge İlçe Seçim Kurulu Üyesidir. Ak Parti İstanbul Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyesi / Yeni Seçmen 1. Bölge Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Burak Özer
Yönetim Kurulu Üyesi

1997 Trabzon doğumlu olan Özer, ilk ve orta öğrenimini Trabzon’da, Lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır . İstanbul Kültür Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. Kurucu ortağı olduğu T-Games Yazılım ve Bilişim AŞ ‘ de Mali İşlerden sorumlu Yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktadır aynı zamanda aile şirketi olan ve tekstil alanında faaliyet gösteren REVMEN’ de İdari ve Mali işlerden sorumlu Yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.Şubat 2021’ de gerçekleştirilen 7. Olağan İl Gençlik Kolları Kongresi’nde İl Yedek Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiş ve akabinde Teşkilat Komisyonu’nda görev almıştır. 9 Nisan 2022 ‘ de 8. Dönem İl Gençlik Kolları Asil Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiş ve Teşkilat biriminde görev almaktadır.

Emrah Macit
Yönetim Kurulu Üyesi

1992 yılında İstanbul Bakırköy’de doğmuştur. Aslen Gümüşhanelidir. Kamu yönetimi Mezunuyum ve Yerel yönetimler üzeine yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim.

Siyasete 2008 yılında bağcılar teşkilatında gençlik kolları mahalle yönetim kurulu üyeliği ile başladım ve daha sonra farklı yıllarda mahalle başkanlığı ilçe yönetim kurulu üyeliği ve son olarakta (2022 yılı) bağcılar gençlik kollarında tanıtım medyadan sorumlu ilçe başkan yardımcılığı görevinde bulundum.

Eyüp Uyanık
Yönetim Kurulu Üyesi

1994 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Muşlu olup İnşaat mühendisidir. Liseyi Gediktaş Anadolu Lisesinde okudu. Üniversiteyi Okan Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği(İngilizce) bölümünden mezun oldu. Halen İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Uluslararası ilişkiler bölümünde  eğitimine devam etmedir. Lojistik ,Akaryakıt ve Sigorta sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde yöneticilik yapmaktadır. Siyasi hayatına 2011 yılında UniAk Okan üniversitesinde komisyon üyesi olarak başladı. 2019 yılı yerel seçimlerinde Sultanbeyli Belediyesi meclis üyesi olarak seçildi. 2018 yılından beri Genç MÜSİAD  Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı komisyon üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Eyüp UYANIK İngilizce bilmek olup , evli ve iki çocuk babasıdır.

Fatma Şeyma Ağaca
Yönetim Kurulu Üyesi

1996 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Malatya Darendelidir. İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden 2020 yılında mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Tarih bölümünde ikinci üniversitesini okumaktadır.

2015-2017 yılları arasında Küçükçekmece İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği ile siyasete başladı. 2015-2020 yılları arasında İstanbul İl Gençlik Kolları Üniversiteler biriminde sırasıyla; İstanbul Üniversitesi Tanıtım Medya Başkanlığı ve İstanbul Üniversitesi Hanım Yapılanma Başkanlığı, İstanbul Gençlik Kollları Üniversiteler Birimi 3. Bölge Hanım Yapılanma Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir.

Eylül 2021 yılı itibariyle Gençlik Kalkınma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olup Genel Sekreterlik görevini yürütmektedir.

Ağaca iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Hasan Hüseyin Göksu
Yönetim Kurulu Üyesi

1996 yılında Adıyaman’da doğdu. Gölbaşı İmam Hatip Lisesin’de eğitimini tamamladıktan sonra Beykent Üniversitesi Adalet bölümünden mezun olmuştur. İstanbul il Gençlik kolları yönetim kurulu üyesi olarak görevini ifa etmektedir siyasi hayatına 2015 -2016 yılında Zeytinburnu yönetim kurulu üyesi olarak başlamıştır akabinde 2018-2022 yılları arasında Gaziosmanpaşa Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği, Yerel Yönetimler Birim Başkanlığı ve Siyasi Hukuki İşler Birim Başkanlığı yapmıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Ali Baları
Yönetim Kurulu Üyesi

1997 Mersin doğumlu olan BALARI, aslen Diyarbakırlıdır. Lise öğrenimini Yeşilköy Nüket Ercan Adalet Meslek Lisesi’nde tamamlayan BALARI, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulu’ndan mezun olmuştur. Kendi aile şirketinde Tekstil sektöründe hizmet vermektedir. 2015 yılında aktif siyaset hayatına başlayan BALARI, Güngören Gençlik Kolları Haznedar Mahallesi Teşkilatlanma Başkanlığı; Haznedar Mahallesi Mahalle Başkanlığı görevini tamamladıktan sonra, 2018 yılında Güngören İlçe Gençlik Kolları Asil Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmiştir. 2018-2019 yılları arasında Güngören İlçe Gençlik Kolları Teşkilatlanma Başkan Yardımcılığı görevi üstlenmiştir. Sonrasında Güngören Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birim Başkanlığını yürütmüştür.

Cem Bahattin Karagöz
Yönetim Kurulu Üyesi

15 Kasım 1992 İstanbul Beyoğlu doğumludur. Aslen memleketi Giresun Alucra ilçesidir. 1998-2003 Arası ilkokul öğrenimini Nişantaşı Nilüfer Hatun İlkokul unda okumuş, 2003-2006 yıllarında ortaokul eğitimini Özel Ufuk Ortaokulunda bitirmiş, daha sonra ikamet değişikliği sebebiyle lise eğitimini 2006-2010 yılları arasında İstanbul Beykoz Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesinde tamamlamıştır. Son olarak 2011 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümüne kaydolmuştur. Üniversite yıllarında birinci sınıftan itibaren okulunun en eski ve köklü kulübü olan Endüstri Mühendisliği Kulübü ne kaydolmuştur. İkinci yılında kulüpte geleneksel olan organizasyonlardan Sektör Dosyası projesinin liderliğini üstlenmiştir. Üçüncü yılında Kulübün Başkanı olup bir çok projeye imza atmış okulunu ve kulübünü tüm Türkiye de temsil etmiştir. Son sınıfta da kulübün denetleme kurulu başkanlığını üstlenmiştir. Bu yıllar sırasında bir çok şirketin üst düzey yetkilileriyle görüşüp kulübü temsilen onları konuşmacı ve sponsor olarak ağırlamış aynı zamanda kulüp tarihinde ilk olarak sponsorluk sözleşmesini yürürlüğe sokmuştur. Kendisi kulüpte aktif görev aldığı süre boyunca sayısız organizasyon a katılmış ve sertifikalarını almıştır. Aynı zamanda bir çok okul içi ve okul dışında ki kulüplere kuruluş ve faaliyet aşamasında yol gösterici olmuştur. Bu süreçte yine okul yönetimi ve kulüpler camiasında büyük takdir ve saygı almıştır. Kulüp ve öğrenci konseyi sayesinde kariyer, sosyal sorumluluk, eğlenerek öğrenme gibi konularda organizasyonlar düzenlemiş sosyalleşmiş birisidir. Bunlara takiben lise yıllarından başlayarak aile şirketinde aktif sorumluluklar almıştır. Üniversite başlayınca kendi işini kurup küçük çaplı üç yıl süren bir tüccarlık deneyimine sahip olmuştur. Kulüp vasıtasıyla tanıştığı Kimberly Clark firmasında da yönetim stajını başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Günümüz itibariyle de aile firmasının faaliyet gösterdiği sektörde, sektörden bir firmada  kazandığı bilgi birikim ve tecrübe ile çalışmış akabinde de kendi firmasını kurmuş. (2016 Ağustos) Bugün hali hazırda iç mimarlık, tasarım ve uygulama, mobilya üretimi yapmaktadır. Ek olarak oto ekspertiz sektöründe faaliyet göstermektedir. Bir önceki dönemde AK Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı ve Sosyal Politikalar Birim Başkanlığı görevini yapmıştır. Günümüzde Ak Parti İl Yönetim Kurulu üyeliği görevini yürütmektedir.

Ekrem Yıldız
Yönetim Kurulu Üyesi

1999 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Trabzonludur. Haliç Üniversitesi Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler bölümünden Mezun Olan Yıldız , Otomobil ve Gıda üzerine  ticari faaliyetlerde bulunmaktadır.

Dörtaltı dergisinde bir dönem yazarlık yapmıştır. Aynı zamanda Sivil Toplum Kuruluşunda da görevi olan Yıldız, Trabzon Dernekler Federasyonu Gençlik kollarında Genel Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Aktif siyasi hayatına 2014 yılında Ak parti Gaziosmanpaşa Gençlik Kolları Hürriyet mahallesinde Mahalle yönetim kurulu üyesi olarak başlamıştır Sonra sırasıyla mahalle başkanlığı, Gaziosmanpaşa İlçe gençlik kolları yönetim kurulu üyeliği ve İlçe Başkan yardımcılığı yapmıştır.

7. dönem İstanbul İl Yönetim kurulu Üyeliğine seçilmiştir.

9 Nisan 2022’de  8. Dönem  İstanbul İl Yönetim kurulu üyesi olarak tekrar  atanmış ve çalışmalarına devam etmektedir.

Emre Hafızoğlu
Yönetim Kurulu Üyesi

1999 İstanbul doğumlu olan Hafızoğlu, aslen Trabzonlu’dur. Orta öğrenimini Boğazhisar Eğitim Kurumunda Lise öğrenimini Uğur Okulları Temel Lisesi’nde tamamlayan Hafızoğlu, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümünden mezun olmuştur. Kendi aile şirketinde Gıda ve İnşaat Sektöründe Hizmet vermektedir.

2012-2014 yıllarında AK Parti Sultangazi Cebeci Mahallesi Gençlik Kolları’nda Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Hafızoğlu, 2014-2015 yıllarında TÜGVA Sultangazi Kurucu Lise Koordinatör Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

2018-2020 yıllarında AK Parti Sultangazi Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Hafızoğlu, 12 Şubat 2021’de gerçekleştirilen 7. Olağan İl Kongresi’nde İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiş ve akabinde Teşkilat Birimi görevine getirilmiştir.

İsmail Özkul
Yönetim Kurulu Üyesi

1993 yılında İzmir’in Konak ilçesinde dünyaya gelmiştir.Aslen Kütahya’nın Pazarlar ilçesindendir.Lise öğrenimini Kütahya Gediz Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamlayan Özkul,2016 senesinde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi %100 İngilizce İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra,2020 senesinde de İstanbul Üniversitesi Sivil Havacılık İşletmeciliği bölümünden mezun olmuştur.2018 yılında vatani görevi olan askerlik hizmetini yerine getirmiş ve 2019 yılında evlenmiştir.1 çocuk babasıdır.

İnşaat,emlak ve tekstil sektörlerinde faaliyet göstermekte olan şirketlerinde yönetici olarak çalışmaktadır.Ak Parti Gençlik Kollarındaki görevlerine 2013 yılında İzmir Üniak Teşkilatıyla başlayan Özkul,2016-2020 Yılları arasında İzmir İl YKÜ yaparken çeşitli birimlerde görev alıp, 2016-2018 ve  2018-2020 yıllarında iki dönem olmak üzere de İzmir İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur.Son olarak Ak Parti İstanbul Gençlik Kollarının yeni döneminde;Asil Yönetim Kurulu üyeliği ve 3.Bölge Yerel Yönetimler Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Resul Enes Sertkaya
Yönetim Kurulu Üyesi

01.11.1995 tarihinde Kars’ın Sarıkamış ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimlerini Elazığ’da tamamladıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitimine devam etmek üzere İstanbul’a geldi. Üniversite döneminde başladığı siyasi hayatında Yıldız Teknik Üniversitesi Başkanlığı, İstanbul Üniversiteler 2 ve 3.bölge Başkanlığı, İstanbul Üniversiteler Teşkilat Başkanlığı görevlerini yürüttü. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında yönetici pozisyonunda görevler aldı. 2019 yılında İstanbul Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Resul Enes Sertkaya halen yönetim kurulu üyeliğine devam etmektedir. Mesleki hayatına özel bir öğrenci yurdunda müdür yardımcısı olarak devam ederken, ticari faaliyetlerini de sürdürmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Kadir Berkay Erdoğan
Yönetim Kurulu Üyesi

1997 Üsküdar doğumlu, aslen Çankırılıdır. İlk, orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır. Liseyi, Habire Yahşi Anadolu Lisesinde Fransızca olarak sürdürmüştür. Maltepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. Halen Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Lisans eğitimimide sürdürmektedir. Üniversite yıllarında AK Parti ile tanıştı. AK Parti Maltepe İlçe Gençlik Kollarında Yedek Yönetim Kurulu Üyesi olarak başladığı bu maratonda iki dönem İlçe Başkan Yardımcılığı Ekonomi ve Mali İşler Birim Başkanlığıyla devam ettirdi. İstanbul Çankırı Gençlik Derneği (ÇANDEF)’de faaliyetlerini sürdürdü. Otomotiv ve inşaat sektöründeki firmalarında iş hayatını sürdürmektedir. 6. Olağan Kongrede AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi. Teşkilat Birimi Komisyon Üyesi olarak çeşitli çalışmaları ifa etmiştir. Yönetim Kurulu Üyeliği görevine devam etmektedir.

Mahmut Gündoğan
Yönetim Kurulu Üyesi

1995 yılı İstanbul  İli doğumlu olup aslen Sivaslıdır. Bağcılar Adnan Ötügen İlköğretim okulunu bitirdikten sonra 2014 yılında Okyanus Koleji Anadolu lisesinden mezun olmuştur.2019 yılında Beykent Üniversitesi Ekonomi bölümü lisans mezunu olup aynı üniversitede Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisans Programı  devam etmektedir.Kendi Firması olan Gündoğan İplik ve Tekstil Ürünleri Sanayi Ticaret  Limited Şirketinde 2014 yılından itibaren Yönetici  olarak iş hayatına devam etmektedir. Aktif siyasete 2016 yılında Ak Parti ilçe başkanlığı gençlik kolların da başlayıp ve 2021 yılında Bağcılar İlçe Anakademe yönetim kurulu üyesi olarak seçilmiştir. Şuan İstanbul il gençlik kollarında 3.bölge teşkilat başkanı görevini yürütmektedir.

Muhammed Tayyip Tellioğlu
Yönetim Kurulu Üyesi
1999 Erzincan doğumlu olan Tellioğlu lise öğrenimini Selimpaşa Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nde tamamlayan Tellioğlu, İstanbul Rumeli Üniversitesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi mezun olmuştur. 2014 yıllarında AK Parti Silivri Gençlik Kolları’nda Yeni Seçmen Birim Başkan Yardımcılığı görevi yapan Tellioğlu 2015-2017 yıllarında Silivri Genç Önder ilçe temsilciliğinde bulunan Tellioğlu bu yıllar arasında Silivri’de İmam-Hatip teşkilatlarının oluşmasını sağladı.2017-2020 yılları arasında İstanbul Rumeli Üniversitesi Ak Parti Okul Başkanlığı görevinde bulunan Tellioğlu üniversite yılları içerisinde Hürriyet Ve Adalet Kulübünün kurmuştur.   Hâlihazırda da Silivri İmam Hatipler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Rumeli Üniversitesi Mezunlar ve Mensuplar vakfının Denetim Kurulu Üyesidir. 5şubat 2021 Genel Merkez Gençlik Kolları Ve İl Gençlik Kollarının yapmış olduğu değerlendirme neticesinde Tellioğlu Ak Parti Silivri İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına atanmıştır. 9 Nisan 2022 tarihinde 8.Dönem Asil Yönetim Kurulu Üyesi Seçilmiştir.
Muhammet Can Kopuz
Yönetim Kurulu Üyesi

1998 İstanbul doğumlu olan Kopuz ilkokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı.Aslen Rizeli olup endüstriyel tasarımcıdır.Lise eğitimini Fatih Final Lisesinde tamamlamıştır.İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünden menzun oldu.Tekstil üzerine kendi aile şirketlerinde yönetici olarak çalışmaktadır.Sırasıyla Fatih mahalle teşkilatında , Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği , Eyüpsultan İlçe Başkan Yardımcılığı , Eyüpsultan Gençlik Meclisi Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.2022 yılında yapılan değişiklikler ile İstanbul Gençlik kolları İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiş ve Yeni Seçmen 2.bölge başkanlığı yapmaktadır.

Muhammet Burak Çiftçi
Yönetim Kurulu Üyesi

1994 yılında İstanbul Üsküdar Zeynep Kamil hastanesinde dünyaya geldi. İlkokul eğitimini Bilge Soyak İ.Ö.O, liseyi Erkut Soyak Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Şuan eğitimine Beykent Üniversitesi  Sağlık Bilimleri Yöneticiliği bölümünde yüksek lisans yaparak devam ediyor. Kısa bir süre İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde halkla ilişkiler biriminde çalışmıştır. Şu anda bir hazır giyim firmasında yönetici konumunda iş hayatına devam etmektedir.

Siyaset hayatına 2012 yılında AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kollarında yönetim kurulu üyesi olarak başladı. Sırasıyla; sosyal politikalar birim başkanlığı, ekonomik ve mali işler birim başkanlığı, seçim işleri birim başkanlığı, teşkilatlanma birim başkanlığı ve 2020-2022 yılları arasında Ümraniye İlçe Gençlik Kolları başkanlığı görevlerini yerine getirdi ve hâlihazırda Akparti Gençilk Kolları İstanbul İl Yönetiminde görevini devam ettirmektedir.. 2020 yılında dünya evine girmiştir.

Murat Emir Kaya
Yönetim Kurulu Üyesi

2002 Ankara Doğumlu Olan Murat Emir Kaya Aslen Malatyalıdır. İlk ve orta öğrenimini Türkmenistan da tamamlayan Kaya lise Öğrenimini Özel Bahçeşehir Mektebim Anadolu Lisesinde Tamamlamıştır.Lise Öğrenimi boyunca aralıklarla çeşitli firma ve sektörlerde staj yapan Kaya yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde gerçekleştirmekte bununla birlikte yine aynı üniversitede Siyasal bilimler ve Uluslararası İlişkiler bölümünde okumaktadır.İleri derece İngilizce ve Türkmence bilmektedir.Siyasi Hayatında . 12 Şubat 2021’de gerçekleştirilen AK Parti İstanbul Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi’nde İl Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Olarak başlamış olup; Çevre,Şehir Ve Kültür Birimi Birim başkan Yardımcılığı yapmıştır.

Şuanda Otomotiv,İnşaat ve Dış Ticaret Alanlarında faaliyet gösteren aile şirketinde yöneticilik yapmaktadır.

Murat Türk
Yönetim Kurulu Üyesi

İstanbul Esenler doğumludur. Orta Öğrenimini Güngören Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. İstanbul Ticaret Üniversitesi Matematik Bölümü, Yan dal İstatistik Bölümü ve İstanbul Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir. Ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu programını tamamlamıştır. Siyasi çalışmalarına Güngören Gençlik Kolları Lise Okul Başkanı olarak başlamıştır. Lise döneminde Güngören İlçe Öğrenci Meclisi Başkanı, İstanbul İl Öğrenci Meclisi Başkan Yardımcısı ve İBB Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. 2018 yılında Ensar Vakfı, Genç Ensar Genel Başkan Yardımcısı ve Eğitim Birim Başkanı, TGSP Kültür ve Sanat Birim Koordinatörü olarak görev almıştır. 6. Dönem İstanbul İl Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimi ve Sivil Toplum Halkla İlişkiler Birimi İl Komisyon üyeliği görevlerinde bulunmuştur. 7. Dönem İstanbul Gençlik Kolları İl Yedek Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almıştır. 8. Dönem İl Asil Yönetim Kurulu Üyesi seçilip Yeni Seçmen Birim Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir. İyi düzeyde İngilizce bilmekte olup, bekârdır.

Reha Ayhan
Yönetim Kurulu Üyesi

Av. Reha Ayhan, 1994 Kadıköy/İstanbul Doğumlu, Aslen Yozgatlıdır. 2008 yılında derece ile girdiği İstanbul Erkek Lisesinden Almanca Hazırlık+4 yıllık eğitim süresi sonrasında 2013 yılında mezun olarak, İstanbul Şehir Üniversitesi Hukuk Fakültesine derece ile yerleşti, 2018 yılında İstanbul Şehir Üniversitesi Hukuk fakültesinden mezun olmuş ve aktif şekilde avukatlık yapmaya başlamıştır. Eğitim hayatına Medeniyet Üniversitesinde devam etmekte olup Özel Hukuk alanında Yüksek lisans yapmaktadır. İngilizce ve Almanca dillerini ileri seviyede kullanabilmektedir. Halihazırda, Ayhan Hukuk Bürosunda Avukatlık mesleğini icra etmeye devam etmektedir.

Senem Kaya
Yönetim Kurulu Üyesi

1999 İstanbul doğumlu olan KAYA, aslen Mardinli’dir.Lise öğrenimini Avrupa Koleji Anadolu Lisesi’nde tamamlayan KAYA, İstanbul Ticaret Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler(%30 ing.) bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir.Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Adalet bölümünde okumaktadır.Siyasi hayatına Zeytinburnu ilçesinde başlamıştır.Yerel Yönetimler ve Genç Kadın Yapılanma birimlerinde görev almıştır.9 Nisan 2022 tarihinde İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiştir.

Ömer Faruk Çakır
Yönetim Kurulu Üyesi

2001 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da doğmuştur. Aslen Çankırılı olup İstanbul’da yaşamaktadır. Lise eğitimini Mecidiyeköy Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, İstanbul Medipol Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimi almaya hak kazanmıştır. Lisans eğitimine halen İstanbul Medipol Üniversitesi’nde ikinci sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir.

Bulunmuş Olduğu Görevler:

2017-2018 TÜGVA Şişli İlçe Başkan Yardımcılığı

2016-2019 Ak Parti Şişli İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği

2019-2021 Şişli Kızılay İlçe Başkan Yardımcılığı

2019-2022 Ak Parti İstanbul Gençlik Kolları Komisyon Üyeliği

2020-2022 Genç Önder Lise Medya Başkanlığı

2022- ? (devam etmekte olduğu görev) 8. Dönem Ak Parti Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyesi

Muhammed Yağcı
Yönetim Kurulu Üyesi

1998 yılında Rize’de doğdu. Lise eğitimini Rize Tevfik İleri Anadolu Lisesinde tamamladı. 2017 yılında lisans hayatına başladığı İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2021 yılında mezun oldu. Siyasi hayatına 2016 Yılında Rize İl Gençlik Kolları Yeni Seçmen biriminde başlamış olup sonrasında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Ak Parti Teşkilatında önce teşkilatlanma başkanlığı sonrasında Üniversite başkanlığı görevlerini ifa etmiştir. Üniversite başkanlığı görevinden sonra İstanbul İl Gençlik Kolları Üniversiteler Komisyonunda sırasıyla 2. Bölge Teşkilat, STK ve Kulüpler birimlerinde çeşitli görevlerde bulunmuş olup 2021 yılında Yurtlar birim başkanlığı görevine getirilmiştir. Üniversite yıllarında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Hürriyet ve Adalet Platformu Başkanlığı ve Genç Vizyon Kulübü Kurucu Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 9 Nisan 2022 tarihinde 8. Dönem İl Gençlik Kolları yönetim kurulu üyesi olarak seçilmiştir. Özel bir hukuk bürosunda avukatlık mesleğini icra etmekte olup orta seviye İngilizce bilmektedir.

Sinan Erdem Arslan
Yönetim Kurulu Üyesi

1991 yılında doğmuştur. Aslen Kastamonulu olup, Mobilya sektöründe şirket yöneticisi pozisyonunda çalışmaktadır.2014 yılında Marmara Üniversitesi’nde Tarih bölümünden mezun olmuştur. Şu an Kastamonu Üniversitesi’nde Tarih bölümünde yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir. Siyasi hayatına 2015 yılında Bağcılar İlçe Gençlik Kolları’nda Mali ve İdari İşler Birim Başkanlığı ile başlamasının ardından 2016 yılında Yerel Yönetimler ve 2017 yılında da Siyasi ve Hukuki İşler Birim Başkanlığı görevlerini sürdürmüştür. Günümüzde Bağcılar İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak görevini idame ettirmektedir.

Serra Kılıkçıkaran
Yönetim Kurulu Üyesi

2000 İstanbul doğumlu olan Serra Kılıkçıkaran, Orta ve Lise eğitimini Mehmet Emin Saraç Anadolu imamhatip lisesinde tamamladı. Halihazırda İstanbul Medipol Üniversitesi çocuk gelişimi ve İstanbul Üniversitesi Sosyal hizmet öğrencisidir. Aynı zamanda Ailesinin kurucusu olduğu Anaokulunda halkla ilişkiler departmanında çalışmaktadır.

2016-2018 yıllarında AK Parti Başakşehir ilçe komisyon üyesi olarak görev yapan Kılıkçıkaran, 2018 yılında AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Genç Kadın Yapılanması Komisyon Üyesi, birim Başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. Halihazırda AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları İnsan hakları birim Başkan yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

12 Şubat 2021’de gerçekleştirilen 6. Olağan İl Gençlik Kolları Kongresinde İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiş olup, yeni Dönemde de İl yönetim kurulu üyeliği görevine devam etmektedir.

Rabia Subaşı
Yönetim Kurulu Üyesi

1996 yılında Denizli’de doğan Rabia, aslen Muşludur. Ailesinin işleri sebebiyle geldiği Aydın’da büyümüştür. Lise eğitimini Aydın Özel Anadolu lisesinde tamamladıktan sonra lisans eğitimine Üsküdar Üniversitesi Psikoloji bölümünde başlamıştır. Hazırlık eğitimi aldıktan sonra lisans öğreniminden 2019 yılında mezun olmuştur. Üniversite hayatı boyunca, Üsküdar Üniversitesi Öğrenci Konseyi başta olmak üzere; pek çok sosyal, akademik ve sivil toplum çalışmalarında aktif görevler ile yer almıştır. Siyasi hayatına 2016 yılında Üsküdar Üniversitesi İTBF fakülte temsilcisi olarak başlamış sırasıyla, Hanım yapılanma başkanlığı, İl Üniversiteler STK Birimi Komisyon üyeliği, İl Üniversiteler Öğrenci İşleri Birim başkanlığı görevlerinde bulunmuştur. 09.04.2022 tarihinde açıklanan Ak Parti İstanbul Gençlik Kolları 8. Dönem İl Yedek Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir.

Şeyma Nur Umman
Yönetim Kurulu Üyesi

1997 yılında İzmir’de doğdu. Aslen Erzincanlıdır. Ortaöğrenimini İzmir Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Gelişim Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde ikinci lisans eğitimine devam etmektedir. Ortaöğretim yıllarında İlim Yayma Cemiyeti İzmir Şubesi öğrenci topluluklarında görev almıştır. 2016-2019 yılları arasında Gençlik Durağı Derneği Koordinatörlüğü ve İGÜ Genç Kızılay okul temsilciliği görevini yapmış olup yaklaşık üç yıldır TURKDEGS’de Terörizm ve Güvenlik alanında araştırma faaliyetlerini sürdürmektedir.

Siyasi çalışmalarına, Bağcılar’da Fatih Mahallesi Gençlik Kolları Yönetim Kurulu’nda başlayan Umman, Bağcılar İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği görevini iki yıl sürdürdükten sonra, İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Talha Tarık Küçük
Yönetim Kurulu Üyesi

1994 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Gümüşhane Torulludur. Liseyi Kartal Anadolu Lisesi’nde, üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamladı. İstanbul Medeniyet Üniversitesi İktisat bölümü öğrencisidir.2013-2014 Yılları arasında AK Parti Kartal Gençlik Kolları’nda mahalle yönetim kurulu üyeliği ve komisyon üyeliği yapmıştır. 2015-2018 Yılları arasında AK Parti Kartal Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanlığı görevini yürütmüştür akabinde 2018-2021 yılları arasında AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları 6.Olağan Kongresi’ne kadar  İstanbul Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya komisyonunda görev almıştır. AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları 6.Olağan Kongresi’nde İl Yönetim Kurulu Üyesi seçilmiştir.

Ubeydullah Emin Karacakaya
Yönetim Kurulu Üyesi

İstanbul ili Fatih ilçesinde dünyaya gelen Ubeydullah, lise eğitimini Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2019 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi devam ederken çeşitli kulüp çalışmalarında yer almış olup aynı zamanda yarı zamanlı olarak yönetim danışmanlığı hizmeti veren Managile Danışmanlık firmasında çalışmıştır. Üniversite mezuniyetinin ardından Turkcell yeni mezun işe alım programını başarıyla tamamlayarak İç Denetim departmanında tam zamanlı çalışmaya başlamıştır. Şu anda da Turkcell’de proje yöneticisi olarak çalışmaktadır.

2013 yılında Maltepe ilçesinde Aydınevler Mahallesi gençlik kolları yönetiminde görev alarak AK Parti Gençlik Kolları teşkilat çalışmalarına katılan Ubeydullah sırasıyla; Aydınevler Mahallesi Gençlik Kolları Başkanlığı, Maltepe İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeliği (Teşkilat Başkan Yardımcısı) ve Maltepe İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. 2022 yılı Nisan ayı itibarıyla İstanbul Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Veysi Baysoy
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

1993 Mardin doğumluyum. Turizm ve Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde yöneticilik yapmaktayım. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldum. Malezya Albukhary International University (AIU) Liderlik ve Dil Eğitimi aldım. İyi derecede Arapça, İngilizce ve Kürtçe bilmekteyim.

Beyza Sine
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi
Afra Mislina Genç
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi
Nazlı Mumay
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

Nazlı Mumay 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Siirtlidir. 2016 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Sosyoloji lisans bölümünden mezun oldu. 2014-2016 yılları arasında Üniversite Televizyonu’nda (Ün TV) haber muhabirliği haber perfore seslendirmeni ve haber spikerliği görevlerini üstlendi. Selçuk Üniversitesi’nde okurken eş zamanlı olarak Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünü okudu. Ayrıca Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Pedagojik ve Formasyon eğitimini tamamladı. Kontv’de haber muhabiri ve haber perfore seslendirmeni olarak çalıştı. Flash Tv haber merkezinde muhabir olarak çalışmaya başladı. Ayrıca Altus’un teknik ekibi FPA ile de çalışarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılım sağladığı Yenikapı’daki Büyük İstanbul Mitingi’nde muhabir olarak görev aldı. TGRT Haber başta olmak üzere bölgede muhabiri bulunmayan birçok haber kanalına yayın gerçekleştirdi, canlı bağlantılar yaptı. 2018 genel ve 2019 yerel seçimlerde yine Yenikapı’da aynı görevi üstlendi. Gaziosmanpaşa Belediyesi’nde de editör ve muhabir olarak çalışan Mumay Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Anabilim dalı yüksek lisans eğitimine başladı; bu sırada AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya birimi komisyon üyesi olarak 2019 yılında siyasi hayatına başladı. Burada uzun yıllar AK Bülten Gençlik Kolları sayfasını hazırlayan Mumay görev süresi içinde Gençlik Kollarının Basın Danışmanlığı, Sosyal Medya yönetimi ve Tanıtım Medya birimi Sekreterya görevlerini üstlendi. Basın işlerinde Gençlik Kolları’nın birçok çalışmasının ulusal medyada yer almasını sağladı. Nazlı Mumay halihazırda İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak Tanıtım Medya biriminde siyasi hayatına devam etmektedir. Nazlı Mumay iş hayatında Akşam Gazetesi dijital serviste editör olarak çalıştı. Şu an ise halihazırda 2020 yılında başladığı Albayrak Medya bünyesindeki Tvnet haber kanalında editör ve muhabir olarak çalışmaya devam etmektedir.

Hasan Salih Öztürk
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi
Habib Barut
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

1996 yılında Adana/Seyhan’da doğan Habib Barut, çocukluğunu Adana’da geçirmiş; 2010 yılında eğitim amacıyla İstanbul’a yerleşmiştir. Fatih Camii Kuran Kursunda hafızlığını tamamlayan Barut, Üsküdar Anadolu İHL’den mezun olmuştur. Halen İbn Haldun Üniversitesi’nde İslam Tarihi ve Sanatları, Anadolu Üniversitesi’nde Sosyoloji lisans bölümlerine devam etmektedir. Medya, sağlık ve turizm alanlarında faaliyet gösteren kendisine ait girişimlerde yönetici olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

İyi derecede İngilizce bilen Barut; sanat, spor ve teknoloji ile yakından ilgilenmektedir., Kendisi birden fazla sporda lisans ve derece; birçok eserde ise fikri mülkiyet hakkına sahiptir. Gönüllülük çalışmalarında aktif yer alan Barut, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.
2017 yılında İbn Haldun Üniversitesi Kurucu Okul Başkanlığı göreviyle aktif siyasette görev almaya başlayan Barut, sırasıyla İl Üniversite Komisyonu Üyeliği ve 3. Bölge Teşkilat Başkan Yardımcılığı yapmıştır. Ardından ÜniAK İstanbul’da öğrenci konseylerinden, öğrenci kulüplerinden ve üniversiteliler adına STK’lardan sorumlu Topluluklar Başkanlığı yapan Barut, şu anda İstanbul 2. Bölge Üniversiteler Başkanlığı görevine devam etmektedir.

Ezgisu Kordalı
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

2003 Yılında İstanbul’da doğmuştur, aslen Bayburtludur. İstanbul Medipol Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler, Anadolu Üniversitesinde Medya ve İletişim bölümü okumaktadır. Siyasi hayatına 10.sınıfta iken AK Parti Gaziosmanpaşa Gençlik Kolları Yeni Seçmen Biriminde okul başkanlığı ile başlamıştır, lise yıllarında ÖNDER İmam Hatipliler Derneği okul başkanlığı, Genç Kızılay İlçe İletişim Başkanlığı görevlerini üstlenmiştir. 2021-2022 tarihlerinde TÜGVA Lise Genel Merkez’de Proje Koordinatörü olarak görev almıştır ve Türkiye geneli projelerde yer almıştır. Aktif olarak GİMDER (Gaziosmanpaşa İmam Hatipliler Derneği) Hanım Yapılanmasında görev almaktadır.İlk yardım, İşaret dili, Hüsn-i Hat, sunuculuk-spikerlik eğitimi; Harvard’dan Exercising Leadership: Foundational Principles sertifikası almıştır. 2020 Yılında göstermiş olduğu çalışmalardan ötürü Türk Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık tarafından, Pandemi Süresince Aktif Gönüllü belgesi ile onurlandırılmıştır. Haziran 2022 tarihinde AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Yeni Seçmen Biriminde Komisyon üyesi olarak göreve başlamıştır. Eylül 2022 tarihinde ise AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Hayrunnisa Duran
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

Amasya’da doğdu. İlkokul ve ortaokulu Amasya Merzifon’da bitirdi. Lise öğrenimine Ankara Halide Edip MTA Lisesi’nde başladı ve İstanbul Münevver Kemal Özver MTA Lisesi’nde bitirdi. 2021’den itibaren İstanbul Rumeli Üniversitesi Siyaset Bilimleri ve Kamu yönetimi (lisans) ve Atatürk Üniversitesi Adalet Bölümü (AÖF) (önlisans) eğitimlerini sürdürmektedir. Tekstil üzerine e-ticaret ile çalışma hayatına devam etmektedir. Orta seviye (B1) İngilizce bilmektedir. Hayrunnisa Duran çeşitli STK’larda görev aldı ve hali hazırda almakta. Siyasi hayatına 2020 yılı Büyükçekmece Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimi’nde komisyon üyesi lise okul başkanı olarak başladı. 2021 yılında İstanbul Gençlik Kolları Eğitim ve AR-GE birimi komisyon üyeliği ardından İstanbul Gençlik Kolları Eğitim ve AR-GE 3. Bölge sorumluluğu görevlerini üstlendi. 2022 yılı Mart ayından itibaren İstanbul Gençlik Kolları yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam etti.

Hasan Özbek
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi
Hilal Nur Havadır
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

1998 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Sivaslı’dır. Lise eğitimini tam burslu olarak kazandığı Şefkat Vakfı Özel Şefkat Fen Lisesinde bitirdi. Lisans eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünde başlayan Havadır, sonrasında İstanbul Medeniyet Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliğinde lisans eğitimine devam etmektedir. Lisans hayatı sürecinde öğrenci kulüplerinde; IEEE İMÜ Women in Engineering Kulüp başkanlığı, Google Developer Student Club İMÜ Core Team Üyeliği ve İMÜ Robotik Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Mimar Sinan Mühendisler Birliği’nin 4 yıllık Mühendishane Mesleki ve Kariyer Geliştirme Programı öğrencisidir. Üsküdar Gençlik Meclisi’nde sırasıyla Bilim ve Teknoloji Komisyon Başkanlığı, Meclis Başkan Yardımcılığı, Meclis Başkan Vekilliği görevlerini üstlenmiş olup Üsküdar Gençlik Meclisi’nde 4 yıl görev almıştır. Üsküdar Gençlik Meclisi görevi boyunca gençlerle ilgili birçok proje ve etkinliğe öncülük etmiştir.

2019 yılında Pegasus Yarınlara Uçuyoruz Projesi sponsorluğunda proje fikri seçilerek Yarınım Mühendis Kızlar Takımı olarak Şanlıurfa’da ortaokul öğrencilerine Temel Arduino eğitimi verdi ve mühendisliğin önemi konulu sunumu gerçekleştirdi. 2020 yılında Team IMU İnsansız Hava Araçları Takımı’nda mekanik tasarım sorumlusu olarak 2020 TEKNOFEST Uluslararası İnsansız Hava Araçları Yarışması Döner Kanat Kategorisinde finalist olarak yarıştı. 2021 yılında İstanbulensis Robotik Takımı ile TEKNOFEST İnsansız Su Altı Sistemleri yarışmasına katılarak 2.’lik elde etti. 2020-2021 yıllarında Türkiye Teknoloji Takımı Gönüllüsü olarak T3 Vakfında çeşitli çalışmalarda bulundu. 2022 yılında TÜBİTAK 2209/A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programına, 3 boyutlu Çevresel Algılama ve Davranış Kestirimi Kullanılarak Otonom Araçların Hareket Planlaması konusunda takım arkadaşları ile proje çalışmaları yapmaktadır. Şuan Kalem Vakfı Okullarında TEKNOFEST Koordinatörlüğü yapmaktadır.

Kübra Yılmaz Türkoğlu
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

1997 yılında memleketi Afyonkarahisar’da doğdu. 2004-2016 seneleri arasında Hollanda’da ikamet edip orta öğretim ve lise eğitimini orada tamamladı. Rotterdam University’de Biyomedikal Mühendisliği eğitiminin 3. senesindeyken Türkiye’ye kesin dönüş yaptı. 2021 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Şu anda stajyer avukatlık yapmaktadır. Iyi derecede Ingilizce ve Flemenkçe bilmektedir. Evlidir.

Siyasi hayatına 2015 yılında Hollanda’da Ak Gençlerin genel seçim çalışmaları ile başladı. Aynı zamanda bu süreçte UETD kapsamındaki faaliyetlere katılım sağladı. 2016 yılında Türkiye’ye dönüş yapmasıyla birlikte Ak Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları’nda mahalle başkanı olarak görev almaya başladı. 2017 yılından itibaren İl Gençlik Kolları yönetim kurulu üyesi olarak siyasi hayatına devam etti. 3 Mart 2018 Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Kongresi ile birlikte İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine seçim işleri ve teşkilat komisyonlarında devam etti.

2019 yılından iitibaren önce Ar-Ge ve Eğitim Başkanı sonrasında ise İnsan Hakları Birim Başkanı olarak Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevine devam etti. 2021 yılının Ocak ayında gerçekleştirilen Afyonkarahisar İl 6. Gençlik Kolları Olağan Kongresi ile birlikte İl Başkan Yardımcılığı görevine devam etti. 2022 yılında evlilik nedeniyle İstanbul’a taşındı ve Muhammed Cem Çekerek başkanlığında 8. Dönem İstanbul İl Gençlik Kolları’nda Yedek Yönetim Kurulu üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Kürşat Aşçı
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

Kürşat AŞCI, 1992 yılında doğmuş olup aslen Giresunludur.

Giresun/ Piraziz İsmail Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi mezunu olup Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Medya bölümü mezunudur.

Halihazırda özel bir şirkette satış ve pazarlama sorumlusu olarak çalışmaktadır.

Atatürk Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümüne devam etmektedir.2009 yılında AK Parti Pendik Gençlik Kolları nezdinde mahalle ve ilçe yönetiminde görev almıştır.

Akabinde 2011 seçimlerinde SKM çalışmalarında yer alarak, Ak parti İstanbul İl Başkanlığı Ulaşım komisyonunda görev almıştır. 2018-2019 Yılları arasında ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Seçim çalışmalarında Ak Parti İl Başkanlığında Seçim Koordinasyon başkanlığında görevlerde bulunmuştur.

2022 Nisan ayı itibarıyla İstanbul Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Mehmet Tufan Koçak
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

30 Mayıs 1997, Aksaray ili Doğumlu olan KOÇAK, İlk ve Ortaöğretimini Ankara’da tamamlamıştır. Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi derece Mezunudur. Liseler arası Hitabet ve Güreş Yarışmalarına katılım sağlamış derece elde etmiştir. Lise yıllarında Ankara Düşünce Araştırma Merkezinde Arapça eğitimi Ankara Devlet Konservatuvarında Diksiyon Ve Hitabet eğitimi almıştır. Ardından İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesini Tam Burslu olarak kazanmış ve 2020 yılında mezun olmuştur. 2021 yılı Ekim ayı itibariyle A&K HUKUKİ DANIŞMANLIK VE ALACAK YÖNETİM ofisini kurmuştur. Ofisi bünyesinde Serbest Avukat olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

—Siyasi hayatına Ankara Ak Liselim teşkilatında Lise Temsilcisi olarak başlamış ve liseler arası konsey seçimlerine katılmıştır. Ardından sırasıyla aşağıdaki görevlerde bulunmuştur.

2013-2014 AKLISELİM(AK LİSELİLER) KURUCU BAŞKANILİSE BAŞKANI

2014-2015 AK PARTİ YENİMAHALLE İLÇE GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİ

2016-2017 AK PARTİ İSTANBUL GENÇLİK KOLLARI SEÇİM İŞLERİ EYÜPSULTAN VE ZEYTİNBURNU SORUMLU KOMİSYON ÜYESİ

2016-2017 AK PARTİ İSTANBUL GK. TİCARET ÜNİVERSİTESİ TEŞKİLAT BAŞKANI

2017-2020 AK PARTİ EYÜPSULTAN İLÇE GENÇLİK KOLLARI YÖNETİM KURULU ÜYESİ

2019 (Yerel Seçimler)AK PARTİ EYÜPSULTAN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYI

2019-2021 AK PARTİ EYÜPSULTAN İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKAN YARDIMCISI-SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI

2021-2022  AK PARTİ EYÜPSULTAN ANA KADEME İLÇE YÖNETIM KURULU ÜYESİ

2022 YILI (DEVAM) AK PARTİ İSTANBUL İL GENÇLİK KOLLARI 8. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYESİ

—Siyasi görev ve sorumlulukları yanında sivil toplum kuruluşları çeşitli dernek ve vakıflarda faaliyette bulunmuştur. Bunlardan başlıca görevleri aşağıdadır.

2012-2016 ANKARA ULAŞTIRMA SPOR LİSANLI GÜREŞ SPORCUSU

2014-2015 ÖNDER İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ ANKARA LİSELER SORUMLUSU

2017-2020 YENİ DÜNYA VAKFI GENEL MERKEZ GENÇLİK KOLLARI TEŞKİLAT BAŞKANI

2017-2018 HALİSANE EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ KURUCU YÖNETİM KURULU ÜYESİ-BAŞKAN YARDIMCISI

2017-DEVAM EDİYOR OKÇULAR VAKFI GENÇLİK KURULU YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Ömer Alp Çakar
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

2002 İstanbul doğumlu olan Çakar, aslen Erzincanlı’dır. Ortaöğrenimini Özel NUN Anadolu Lisesinde tamamlamış, lise öğrenimine paralel olarak International Baccalaureate eğitim programını da başarıyla tamamlamıştır. Halen Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim hayatına devam etmektedir.

Lise eğitimi sırasında gençlerin siyasi farkındalık ve sorumluluk sahibi yurttaşlar olmasını teşvik etmeyi amaçlayan European Youth Parlıament (EYP), öğrencilerin Birleşmiş Milletlerin karar alma ve işleyiş süreçlerini tecrübe ettikleri Model United Nations (MUN) organizasyonlarında aktif rol almış, çeşitli görevler üstlenmiştir.

2018-2021 yıllarında MTTB’de Ortaöğretim Teşkilatı Ar-Ge ve Kurumsal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Çakar, 2020-2021 yıllarında AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Komisyon üyesi ile Ar-ge komisyon üyesi olarak görev almıştır. 12 Şubat 2021 yılında gerçekleştirilen kongrede 7. Dönem Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmiş olan Çakar, 8. dönemde de Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevinde devam etmektedir.

Çakar iyi derecede İngilizce, başlangıç seviyesinde Arapça bilmektedir.

Muhammet Enes Güneş
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi
Beytullah Şener
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

Beytullah Şener, 1999 yılında Hatay’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini memleketi Hatay’da tamamladıktan sonra İstanbul Vefa Cebe Ali Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde lise öğrenimine başladı. Lise yıllarında öğrenci meclislerinde aktif rol oynadı. Fatih İlçe Öğrenci Meclisi Başkan yardımcılığı görevini yerine getirdi. Aynı zamanda AK Parti Fatih lise teşkilatının kurucu üyeleri arasında bulundu. Lise yıllarında tanıştığı Akviya Gençlik ve Spor Kulübünde daha sonra Genel Koordinatör oldu. Bu vesileyle yurtiçi ve yurtdışında birçok programa gönüllü olarak katıldı. Profesyonel olarak İzcilik yapmaktadır. AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Üniversiteler Birimi’nde komisyon üyesi olarak görev aldı. Mart 2023 itibariyle AK Parti İstanbul Gençlik Kolları’nda 8.Dönem İl Yönetim Kurulu üyesi olarak siyasi hayatına devam etmektedir. İstanbul Gelişim Üniversitesi Lisans Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret bölümü mezunu olan Şener aynı zamanda Eskişehir Üniversitesi Açıköğretim fakültesi önlisans Spor Yönetimi bölümü okumaktadır.

Furkan Şit
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

Furkan Şit 1993 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. Aslen Malatyalıdır. Kendi aile şirketinde yönetici olarak görev yapmaktadır. Tekstil,Deri sektörlerinde dünyanın farklı ülkelerine ihracat yapıp aynı zamanda inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Öğrencilik hayatına istanbul Bahçelievler’de başlayarak liseyi okul 2. olarak bitirdikten sonra İstanbul Bilgi Üniversitesinde Lisans eğitimi almaya başlamış oradan Arel üniversitesine geçiş yaparak lisans eğitimine devam etmiştir, iyi düzeyde ingilizce ve orta seviyede farsça bilmektedir. AK Parti İstanbul İl Gençlik kolları Teşkilat Birimi 2.Bölge Komisyon üyesi olarak başladığı siyasi hayatına AK Parti İstanbul Gençlik Kolları 8.Dönem İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Furkan Can Sevga
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

30 Nisan 1999’da İstanbul Fatih’de doğdu, lise öğrenimini Vefa Cebe Ali Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul Medipol Üniversitesi’ne Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi öğrencisi olarak başladı, aynı üniversitede Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü çift anadal öğrencisi olarak öğrenimine devam ediyor. Lise yıllarının başlarında Adalet ve Kalkınma Partisi Fatih İlçe Teşkilatı’na bağlı olarak lise teşkilatının kurucu teşkilat başkanlığını yürüttü, sonrasında yine lise yıllarında sırasıyla Fatih İlçe Öğrenci Meclisi Başkanlığı, İstanbul İl Öğrenci Meclisi Divan Katipliği, Fatih Gençlik Platformu Kurucu İcra Kurulu Üyeliği ve Tanıtım-Medya Birim başkanlığı, AK Parti Fatih Gençlik Kolları Yerel Yönetimler ve Yeni Seçmen Komisyon üyeliği görevlerinde bulundu. 18 yaşında AK Parti Fatih Gençlik Kolları asil Yönetim Kurulu üyesi oldu. 6 ay sonra Fatih Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanlığı’na seçildi, aynı zamanda Fatih Kent Konseyi İcra Kurulu Üyesi oldu. 2019 yılında AK Parti İstanbul Medipol Üniversitesi Başkanı olarak atandı, aynı üniversitede Hürriyet ve Adalet Kulübü Kurucu Başkanıdır. Sonrasında İstanbul Gençlik Kolları Üniversiteler Biriminde sırasıyla 2. Bölge Başkan Yardımcılığı ve 3. Bölge Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüttü. 2022 yılında 3. Bölge Üniversiteler Başkanı olarak görevlendirildi. Mart 2023’de seçildiği AK Parti İstanbul Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu üyesi olarak siyasi hayatına devam etmektedir. 2019 yılında Gençlik ve Spor Başkanlığı tarafından “2019 Temsilci Genci” seçildi. Üniversite yıllarında Orta Doğu Bölge uzmanlığı eğitimi aldı. Çeşitli kuruluşlarda bilhassa yardım projelerinde koordinatör ve gönüllü olarak yer alan Furkan Can Sevga, orta düzeyde İngilizce ve Farsça, başlangıç düzeyinde Arapça bilmektedir.

Emin Bostancı
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

1997 İstanbul doğumlu olan bostancı, aslen Erzurumludur. Lise öğrenimini Küçükyalı meslek lisesinde tamamlayan bostancı, Okan üniversitesi mimari restorasyon bölümü mezunudur. İnşaat sektöründe faaliyet göstermekte olan aile şirketinde yönetici olarak çalışmaktadır.2016 2023 yılları arası AK PARTİ İstanbul gençlik kollarında çeşitli komisyonlarda görev yapan bostancı, AK parti İstanbul Gençlik kolları 8. Döneminde yedek yönetim kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir. Orta düzeyde İngilizce bilen Bostancı nişanlıdır.

Ömer Faruk Erdoğan
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

Ömer Faruk Erdoğan 1998 yılında Gaziosmanpaşa’da doğdu. Aslen Malatyalıdır. Sultangazi Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesinde lise eğitimine başladı ayrıca Medrese eğitimine devam etti. İmam Hatibi bitirdikten sonra Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinde Adalet Meslek Yüksekolunu bitirdi. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde ve Anadolu Üniversitesinde Yerel Yönetimler bölümünde eğitimine devam etmektedir. Türkiye Gençlik Vakfı Genel Merkez Eğitim Biriminde 2015-2018 yıllarında görev alan Erdoğan, Genç Stratejik Araştırmaları Derneği Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği, Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Eğitimden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı ve Sultangazi İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği Kurucu Başkanlığı Görevini Üstlendi ve halen Başkanlık görevine devam etmektedir. Bir çok sektörde ticari faaliyetlerde bulunduktan sonra Mütekavvim Reklam Matbaa Promosyon Kırtasiye İnşaat Ltd.Şti firmasını kurdu ve ticari hayatına Reklam ve Matbaa işleri başta olmak üzere, Gıda, Elektronik ve Tekstil gibi bir çok alanda da faaliyet göstermektedir. Orta Düzeyde Arapça, İngilizce ve Farsça bilmektedir. İl Gençlik Kollarında 2.Bölge Teşkilat Komisyon Üyeliği yaptı. Siyasi hayatına 8.dönemde seçildiği AK Parti İstanbul Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir.

Fatih Kızıldağ
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi
Beran Yetişir
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

Beran Yetişir 1992 İstanbul Doğumludur. Aslen Bitlislidir. Siyasi Hayatına AK Parti Küçükçekmece İlçe Gençlik Kollarında Başladı. İlçe Gençlik Kolları Yedek Yönetim, Asil Yönetim ve İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı Görevlerinde Bulundu. 2014 Yılında Görevi Devraldığı Küçükçekmece Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Olarak Gençlik Meclisi Başkanlığı Görevini Yürütmeye Devam Etmektedir. Yeni Dünya Vakfı, Bitlis Ünaldı Gençlik Kolları Gibi Vakıf ve STK’larda Çeşitli Görevlerde Bulundu. Halen Birçok Vakıf ve STK’larda Görevleri Devam Etmektedir. 2019 Yerel Seçimlerinde Seçildiği Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi Olarak Görev Yapmaya Devam Etmektedir. İlkokul Öğrenimini Kanarya İlköğretim Okulunda, Lise Öğrenimini Zehra Mustafa Dalgıç Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe ve Finansman Bölümünde, Üniversite Öğrenimini İstanbul Arel Üniversitesi İşletme Bölümünde Tamamladı. Halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde Okumaktadır. 2005 Yılından İtibaren Aile Şirketlerinde Yönetim Kurulu Başkanı Olarak Görev Yapmaktadır. Siyasi hayatına 2023 8.dönemde görev aldığı AK Parti İstanbul Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu üyesi ve Küçükçekmece Meclis Üyesi olarak devam etmektedir.

Veysel Yıldız
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

1995 yılında Van’da doğdu. Van İMKB İpekyolu Fen Lisesi’nden mezun olmuş ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi-İslam Ekonomisi ve Finans ve İstanbul Üniversitesi-İş Sağlığı ve Güvenliği bölümlerinde lisans hayatına devam etmektedir. Siyasi hayatına 2010-2013 yılları arasında AK Parti Van Gençlik Kolları/İMKB Fen Lisesi Okul Başkanlığı görevi ile başlamıştır. Ardından 2013-2014 yılları arasında AK Parti Van Gençlik Kolları’nda İl Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almaya devam etmiştir. STK hayatına, 2014-2015 yıllarında Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Van İl Temsilciliği’nde İl Yönetim Kurulu üyesi olarak başlayan YILDIZ; İstanbul’da ikamet etmeye başlamış ve 2016-2017 yıllarında TÜGVA İstanbul İl Temsilciliği’nde Lise Koordinatörlüğü/Teşkilatlanma Sorumlusu olarak görevine devam etmiştir. Gençlik Doğa Kampı organizasyonları ile ilgilenen YILDIZ; 2017-2018’de TÜGVA İstanbul Lise Doğa Kampı/Genel Koordinatör Yardımcısı olarak görev almış ardından sırasıyla; TÜGVA İstanbul Lise Doğa Kampı /Genel Koordinatörü, TÜGVA İstanbul YK Üyesi ve Lise Koordinatörü, İdari ve Mali İşler Koordinatörü görevlerinde bulunmuştur. Medya&Organizasyon alanında kendisine ait bir firmada iş hayatına devam etmekte ve Nisan 2022’de seçildiği 8.dönem İstanbul Gençlik Kolları İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak siyasi hayatına devam etmektedir. Aynı zamanda Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Lideridir.

Yaser Hamitoğlu
Yedek Yönetim Kurulu Üyesi

1995 İstanbul doğumlu. Halep kökenliyim. İstanbul Sabahattin Zaim üniversitesi, bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun oldum. BABAMIN MESLEĞİ DOKTOR OLMASI NEDENİYLE DEĞİŞİK ÜLKELERDE VE ŞEHİRLERDE YAŞAMAK VE FARKLI MÜFREDAT OKUMA ŞANSIM OLDU. SIRASIYLA İSTANBUL SUUDİ ARAP OKULU, SUUDİARABİSTAN CİDDE KENTİNDE FEN OKULU VE İSTANBUL SUDAN ARAP OKULUNDA EĞİTİMİMİ BİTİRDİM.  YERLİ VE YABANCI BİRÇOK SİVİL TOPLUM KURUŞLARINDA GÖNÜLLÜ OLARAK FARKLI ALANLARDA GÖREV ALDIM.  2011 YILINDAN BERİ ÜLKEMİZE GELEN SURİYELİ MÜLTECİLERE ÇEŞİTLİ ALANLARDA YARDIM FAALİYETLERDE BULUNDUM. TÜRKİYE İZCİLİK FEDERASYONU BÜNYESİNDE MÜLTECİLERE YÖNELİK YAPILAN ÇALIŞMALARDA GÖREV ALDIM. YURTDIŞINDAN GELEN TURİST GRUPLARINA PROGRAMLAR DÜZENLEMSİNDE BİR ÇOK KURULAUŞA YARDIMCI OLDUM.  İSTANBUL İÇİ VE DIŞINDA KAMP ORGANİZASYONU YAPTIM.