• 9 Mayıs 2023
  • AK Parti Genç İstanbul
  • 0

AK Parti İstanbul İl Başkanlığımız, 39 ilçede eş zamanlı olarak “2023’ten 2053’e Kutlu Yürüyüş Programı” gerçekleştirdi. İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe ve İl Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Cem Çekerek’in de katılımıyla katılımıyla İstanbul genelinde gerçekleştirilen program, saat 20.23’te başlayıp 20.53’te sona erdi. Bu saatler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ülkemiz için belirlediği hedefleri çağırıştırıyor.

Başkanımız Kabaktepe ve Başkanımız Çekerek, Bağcılardaki yürüyüşe katıldı.

Meşaleler ve Türk bayraklarıyla gerçekleştirilen yürüyüşe binlerce genç katıldı.

Programda konuşma yapan Çekerek, “AK Parti gençlere ulaşabilen bir partidir. Gençler geleceğine sahip çıkmak için burada. Türkiye Yüzyılı’nı inşa edecek gençlerin burada olması gerçekten çok anlamlı. Onların tercih belli zaten görüyorsunuz. Meydanları enerjileriyle dolduran Ak Gençlik, 2023’te tarih yazacak, Türkiye Yüzyılı’na imza atacak. Cumhurbaşkanımızın 2053 hedefini de burada gördüğünüz gençler gerçekleştirecek” ifadelerini kullandı.

İstanbul genelinde eş zamanlı gerçekleştirilen yürüyüşe İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerimiz, İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız ve Milletvekili adaylarımız da katılım gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir