• 3 Şubat 2023
  • AK Parti Genç İstanbul
  • 0

İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığımız, Türkiye’nin dört bir yanında okuyan öğrenciler için bir kampanya başlattı. Teşkilatımız, hayırseverlerimizin desteğiyle toplamda 3 bin botu, 11 ilde okuyan yüzlerce öğrenciye karne  hediyesi olarak teslim ediyor.

İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığımızın düzenlediği bot kampanyasında Tuzla İlçe Başkanımız Gençlik Kolları Başkanımız Yasin Kenesarı ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz,  Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı, İlçe Başkanımız Av.Talha Tayfurm,meclis üyelerimiz, gençlik kolları yönetimimiz ve hayırsever vatandaşlarımızın yardımıyla Ağrı’nın Eleşkirt ilçesindeki köy okullarında okuyan toplamda 7 okul ve 201 öğrenciye botlarını iletti. Teşkilatımız İl Gençlik Kolları Başkanımız Cem Çekerek ve İlçe Başkanımız Av. Talha Tayfur’u görüntülü görüşme yöntemiyle öğrencilerimizle bir araya getirdi.

İl Gençlik Kolları Başkanlığımızın başlatmış olduğu köy okullarına bot desteği kampanyasına AK Parti Bahçelievler Gençlik Kollarımızdan da destek geldi. Bahçelievler Belediye Başkanımız Dr. Hakan Bahadır’ın da katılımları ile beraber Siirt ve Şanlıurfa’da eğitim gören öğrencilere bot desteğinin son hazırlığı tamamlandı. Başkan Bahadır, kampanya hakkında “AK Parti Bahçelievler Gençlik Kolları Başkanımız Furkan Şentürk’e ve ekibine bu anlamlı çalışma için teşekkür ederiz. Siirtli ve Şanlıurfalı arkadaşlarımıza ve kardeşlerimize selam olsun.” ifadelerini kullandı.

3 bin adet bot 39 ilçe teşkilatımızın desteğiyle toplamda 11 şehirdeki köy okullarımızda okuyan öğrencilerimize hediye edilecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir