• 31 Ocak 2023
  • AK Parti Genç İstanbul
  • 0

Pendik Gençlik Kolları teşkilatımız özel gençleri, Bahçelievler Gençlik Kollarımız da yaşlı vatandaşlarımızı ziyaret etti.

Pendik’in AK Gençler, dezavantajlı gençleri ziyaret etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Teşkilatımız, sağlıklı olan her bireyin aynı zamanda bir engelli adayı olduğu gerçeğinden hareketle dezavantajlı vatandaşlarımızın hayata tutunmaları ve toplumsal yaşamın her alanında var olabilmeleri konusuna ve aynı zamanda onların önündeki engelleri kaldırıp yaşadıkları sorunlara kalıcı çözümler üretilmesiyle toplumsal duyarlılığın oluşturulmasına dikkat çekmek amacıyla kapılarını çalıp onlarla sohbet ediyor, halini hatırını soruyor.

GÖRME ENGELLİLER HAFTASI’NDA ANLAMLI ZİYARET

Pendik Gençlik Kollarımız, İlçe Başkanımız Ali Şirin ve Kadın Kolları Başkanımızın katılımlarıyla Beyaz Baston Görme Engelliler haftası münasebetiyle Engelsiz Yaşam Merkezine ziyarette bulundu. Teşkilatımız, her zaman dezavantajlı vatandaşlarımıza destek verme bilinciyle onlarla hoş sohbet edip keyifli vakit geçirdi.

Bahçelievler Gençliğinden büyüklerine sürpriz ziyaret

Bahçelievler Gençlik Kollarımız, ilçede yaşayan yaşlı vatandaşlarımızı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletip, bir ihtiyaçlarının olup olmadığını soran teşkilatımız, büyüklerinin duasını da aldı.

Gençler, 2023 seçimlerine doğru daha büyük bir enerji ile yürüyeceğini belirterek büyüklerimizden destek istedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir