• 31 Ocak 2023
  • AK Parti Genç İstanbul
  • 0

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Esenyurt Meydanı’nda düzenlenen Esenyurt Eğitim Kampüsü Temel Atma Töreni’ne katılarak İstanbul halkıyla bir araya geldi.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen temel atma törenine İstanbul’un 39 ilçesinden yüzlerce vatandaşlarımız akın etti.

Meydanlara sığmayan Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı gençler “bu sene de iktidarız” diyerek 2023’e hazır olduğunu bir kez daha ispatladı.

Cumhurbaşkanımızla buluşmayı dört gözle bekleyen Esenyurt Teşkilatımız; “İşte meydan, işte teşkilat” diyerek, Cumhurbaşkanımız için hazırladıkları “Esenyurt Gençliği davasının bekçisi”, “teksin ama yanlız değilsin” şeklinde yazan döviz ve pankartlarla sevdalarını bir kez daha haykırdı.

Türkiye’nin en büyük eğitim kampüsü olma özelliğine sahip olacak kampüs için Cumhurbaşkanımız Erdoğan “Bugün Esenyurt’umuzun marka değerini artıracak, eğitim alanında ilçemizi cazibe merkezi haline getirecek modern bir külliyenin inşasına başlıyoruz.” dedi

Eğitim, ekonomi, siyaset ve dış politika ile ilgili de açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Esenyurt Eğitim Kampüsünün 2024’te eğitim öğretim yılına yetiştirmeyi planladıklarını kaydederek “Türkiye’nin en büyük eğitim öğretim külliyesi olacak olan Esenyurt Eğitim Öğretim Külliyemizin milletimize, İstanbulumuza, Esenyurtlu kardeşlerime hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir