• 24 Haziran 2023
  • AK Parti Genç İstanbul
  • 0

AK Parti İstanbul Gençlik Kolları teşkilatımız etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Başakşehir, Sarıyer, Sultangazi ve Bayrampaşa Gençlik Kollarımız futbol maçı organizasyonu düzenledi.

Başakşehir’de spor etkinliği olarak gençlerle birlikte halı saha maçı gerçekleştirildi. Teşkilatımız, ‘Güçlü Gençlik Güçlü Teşkilat’ sözünü benimseyerek sohbetin, sporun, eğlencenin ve kardeşliğin birlikteliğini tekrar teşkil etti.

Aynı şekilde Sarıyer Gençlik Kollarımız da halı saha maçı yaparak dostluğun devamlılığını sağladı. Yeni gençlerin de keyifli vakit geçirmesine vesile oldu.

Sultangazi Gençlik Kollarımız da yeşil sahalara geri döndü.

Bayrampaşa Gençlik Kollarımız ile Sultangazi Gençlik Kollarımız arasında futbol maçı düzenlendi. Maçta kazanan dostluk oldu.

AK Gençlik eğitimin, çalışmanın, kültürel gezilerin yanı sıra eğlenceli spor etkinlikleri de yapıyor. Sportif, sosyal, sanatsal ve kültürel hayatlarını zenginleştirmeye yönelik adımları atmaya devam ediyor. Böylece etkinliklere yeni gençler dahil oluyor ve kardeşlik bağları güçleniyor.

Mahallelerimiz havuz, halı saha, çay sohbetleri yaparak hem kardeşlik bağlarını güçlendiriyor hemde mahallelerimize yeni arkadaşlarımız dahil oluyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir