• 9 Mayıs 2023
  • AK Parti Genç İstanbul
  • 0

Birlik, beraberlik kardeşliğin pekiştiği mübarek Ramazan ayını fırsat bilerek bağlarımızı güçlendirmek için sahaya çıkan İl Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Cem Çekerek, Ramazan’ın ikinci haftasında Esenler, Zeytinburnu ve Güngören’de vatandaşlarımızın iftar sofrasına konuk oldu.

İl Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Cem Çekerek, gençlerle Ramazan’ın bereketini paylaştı.

Başkanımız çekerek Güngören Kardeşlik İftarı’nı sosyal medya hesabından “Sevgi ve samimiyetin bol olduğu Güngören Kardeşlik İftarı’nda birlik ve beraberliğimizi güçlendirdik. Ramazan ayının manevi ikliminde bereketli sofralarınız daim olsun gençler” notuyla paylaştı.

Zeytinburnu iftarını ise “Dayanışmanın, kucaklaşmanın, kardeşliğin bereketi içinde Zeytinburnu gençliği ile iftar sofrasında buluştuk. Hoşsohbetiniz ve misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum kıymetli arkadaşlarım” Sözleriyle sosyal medya hesabından paylaştı.

Başkanımız Çekerek Esenler İftar Programını da “Esenler gençliği ile iftar sofrasının bereketini paylaştık. Gençler, Türkiye Yüzyılı’nın hikâyesini yazmaya hazır. Çünkü gençlerin tercihi Recep Tayyip Erdoğan” sözüyle paylaştı.

ÖĞRENCİ EVİNDE İFTAR YEMEĞİ

Bahçelievler Belediye Başkanımız Dr. Hakan Bahadır, AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Başkan Yardımcılarımız ve AK Parti Bahçelievler Gençlik Kolları Başkanımız Furkan Şentürk Bahçelievler’de ikamet eden öğrenci evini ziyaret etti.

Gençlerle birlikte iftar yapan Başkanlarımız, ardından hep birlikte çay eşliğinde sohbet ettiler. Gençlerden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek geldi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir