• 31 Ocak 2023
  • AK Parti Genç İstanbul
  • 0

Bahçelievler gençliği, ilçe teşkilat binamızda bir araya geldi. Hoş sohbet ve renkli etkinlikler sırasında Bahçelievler Belediye Başkanımız Dr. Hakan Bahadır, gençleri ziyaret ederek sürpriz yaptı. Beylikdüzü’nde de gençler, ‘Mahalle Sohbetleri’ programında buluştu.

AK Parti Bahçelievler Gençlik Kolları Başkanımız Furkan Şentürk ve yol arkadaşları, saha çalışması sonrası ilçe binasında muhabbet ettikleri sırada Bahçelievler Belediye Başkanımız Dr. Hakan Bahadır sürpriz ziyaret gerçekleştirdi.

Gençlerin isteği üzerine Başkan Bahadır ile siyasi tabu oynandı. Bahadır oyun sonunda “Skor önemli değil, maksat eğlenmek, oyunlarımızın sonunda daima dostluk kazanmalı” diyerek gençlere nasihat verdi.

GENÇLERLE MAHALLE SOHBETLERİ

Pendik Gençlik Kollarımızın, mahallelerde gerçekleştirmeye başladığı ‘’Mahalle Sohbetleri’’ etkinliğinde yeni bir buluşma daha gerçekleştirildi.

  1. Bölge mahalle buluşmasında Güzelyalı, Esenyalı,Orhangazi, Fatih ve Ahmet Yesevi Mahallelerindeki gençler bir araya gelerek eğlenceli bir akşam geçirdi. Gençlerin keyifli sohbeti saz ve türküler ile taçlandırıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir