• 22 Aralık 2022
  • akgencistanbul
  • 0

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla ‘İlk Oyum Erdoğan’a İlk Oyum AK Parti’ye’ Gençlik Buluşması Sakarya’da start verdi. İstanbul’un AK Gençleri programa akın etti. 39 ilçeden yüzlerce genç, enerjisi ve coşkusuyla programa damga vurdu.

Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, 2023 seçimlerinde ilk kez oy kullanacak gençlerle bir araya geldi.

Sakarya’da start veren ‘İlk Oyum Erdoğan’a İlk Oyum AK Parti’ye’ Gençlik Buluşması’na 81 ilden yüzlerce genç katıldı. En çok katılım ise İstanbul’dan sağlandı. 39 ilçemizdeki yeni seçmenler Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile buluşmak için Sakarya’ya akın etti.

İstanbul gençliği, programdaki tezahüratları ve coşkusuyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dikkatini çekti. Başkanımız Erdoğan, İstanbul’un AK Gençlerine “Daha çok çalışın, sizin yanınızdayım” dedi.

Başkan Erdoğan’dan Gençlere Önemli Mesajlar

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, gençlere 2023 seçimlerine yönelik önemli mesajlar verdi:

“2023 seçimlerinde 6 milyon gencimiz ilk defa sandığa gidecek. Sandıkta oy kullanmak 3 dakikalık işlemden daha fazla anlama sahiptir. 5 yıl yönetecek cumhurbaşkanı ve milletvekillerini belirleyeceksiniz. Oy pusulasındaki tercihinizle kendi geleceğinizi şekillendireceksiniz. Umutlarınızı istismar etmek için birileri her şeyi yapacaktır. Gençleri çantada keklik görenlere en güzel cevabı siz vereceksiniz. Cevap, sandıkta tercihinizi kimin ne yaptığına bakarak yapmanız olacaktır. Sizlerden oyunuza yani iradenize geleceğinize sahip çıkmanızı istiyorum. Hiç kimsenin yalan yanlış bilgilerle tutmayacakları içi altı üstü boş vaatlerle yönlendirmesine izin vermeyin.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir