• 9 Mayıs 2023
  • AK Parti Genç İstanbul
  • 0

 

Birlik, beraberlik kardeşlik bağlarının pekiştiği mübarek Ramazan ayını heyecanla karşıladık. Bu mübarek ayı fırsat bilerek birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek için sahaya çıkan İl Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Cem Çekerek, Ramazan’ın ilk haftasında Kahramanmaraş, İstanbul Çatalca ve Arnavutköy’de vatandaşlarımızın iftar sofrasına konuk oldu.

İl Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Cem Çekerek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle bu yıl Ramazan-ı Şerif’in ilk bereketini Kahramanmaraş’ta şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve depremzede vatandaşlarımızla paylaştı.

Başkanımız Çekerek, iftar ziyaretini “Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” sözleriyle sosyal medya hesabından paylaştı.

Başkanımız Çekerek, ikinci günün de ise Ramazan’ın bereketini Çatalca’da yaşayan kıymetli hemşehrilerimizle paylaştı. İftar programında konuşan Başkanımız Çekerek, “Aynı sofrada bir ve beraber olduğumuz huzur ikliminde kardeşliğimizi pekiştirdik. On bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum.” Ifadelerini kullandı.

Çekerek, Ramazan’ın üçüncü günü ise önce Gaziantep’te sonra da Adana’da depreme yakalanıp İstanbul Arnavutköy’e taşınan afetzede bir ailenin evini ziyaret etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir