• 31 Ocak 2023
  • AK Parti Genç İstanbul
  • 0

AK Parti Bahçelievler İlçe Gençlik Kollarımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Çalmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız.” sözünden aldığı enerjiyle kapı kapı dolaşıp gönüllere giriyor. Her kapının ardında farklı fikirler, farklı öneriler ve farklı sevgiler ile karşılaşıyor. Çalınan her kapıya Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, AK Parti İstanbul İl Başkanımız Osman Nuri Kabaktepe’nin, AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Cem Çekerek’in, AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanımız Fatih Tuna’nın ve Bahçelievler Belediye Başkanımız Hakan Bahadır’ın selamlarını iletiyor. Gençlik Kollarımız komşularının önerilerini, taleplerini dinleyerek gerekli mercilere iletmekte köprü oluyor.

AK Parti Ümraniye İlçe Gençlik Kollarımız da çalınmadık kapı, girilmedik sokak bırakmıyor. İlçe Yönetimimiz ve Mahalle Yönetimlerimiz gece gündüz demeden hane ziyareti yapmaya, vatandaşlarımızla hasbihal etmeye devam ediyor. AK Gençlerimiz, Cumhurbaşkanımızın selamlarını ileterek komşularımıza hediye takdiminde bulunuyor, Partimize yeni üyeler kazandırarak 2023 yolunda “Birlik, İrade, Zafer“ sloganıyla çalışmaya devam ediyor.

AK Parti Üsküdar İlçe Gençlik Kollarımız ise İlçe Gençlik Kolları Başkanımız İbrahim Hakkı Gündoğan ile birlikte İcadiye ve Salacak Mahallesinde seçmen taraması gerçekleştirdi. İki mahallemizde sokak, hane ve esnaf ziyaretlerinde bulunarak istek ve şikayetlerini dinledi. Komşularımıza hediyelerini teslim edip, 2023 seçimlerinde kendilerinden desteklerini istedi. 2023 seçimi öncesi AK Genç Üsküdar teşkilatımız azmi ve coşkusuyla Üsküdar’ın 33 mahallesinde çalınmadık kapı bırakmayacağının sözünü verdi.

Kartal Gençlik Kollarımız da ziyaret edilmedik hane bırakmıyor. Teşkilatımız, “Birlik, İrade, Zafer” diyerek tüm vatandaşlarımızla kucaklaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir