• 22 Aralık 2022
  • akgencistanbul
  • 0

Bahçelievler Gençlik Kolları teşkilatımız evlat nöbeti tutan aileleri ziyaret etti.

Bahçelievler Gençlik Kollarımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılamanın heyecanını yaşayan Mardin İl Başkanlığımızı ziyaret etti. Ardından Diyarbakır’a giden teşkilatımız, evlat nöbeti tutan ailelerin umut dolu bekleyişine ve terör örgütü PKK ile siyasi uzantısı HDP’ye karşı direnişlerine ortak oldu.

Diyarbakır HDP İl Başkanlığı binası önündenki umut dolu bekleyişin 1200. Gününde Bahçelievler Gençlik Kolları teşkilatımız evlat nöbeti tutan aileleri ziyaret etti.

HDP İl Başkanlığı binası önündeki evlat nöbetinin 1200. Günündeki ziyaret, Bahçelievler Belediye Başkanımız Dr. Hakan Bahadır, Bahçelievler Gençlik Kolları Başkanımız Furkan Şentürk ve beraberindeki heyetin katılımıyla gerçekleşeti.

Diyarbakır Anneleri’nden CHP’li İmamoğlu’ya tepki

Nöbetine devam eden ailelerden biri ziyarette bulunan Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, AK Parti Bahçelievler Gençlik Kolları Furkan Şentürk ve beraberindeki heyet için “Siz bizim sesimizi duydunuz ve geldiniz. Ziyaretiniz bizi umutlandırdı fakat sizin aracılığınız ile CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na bir şey iletmek istiyorum. Gelip buradan geçtiniz de, bu anneleri gelip bir ziyaret etmediniz. Ne biçim bir utanç!” diyerek seslendi.

Diyarbakır annelerini ziyarette bulunan Bahçelievler Belediye Başkanımız Dr. Hakan Bahadır, AK Parti Bahçelievler Gençlik Kolları Başkanımız Furkan Şentürk ve teşkilatımız anneleri dinleyerek dertlerine ortak oldu. Ziyaret sonunda Şentürk, ailelerin duygularına ortak oldukları için mutluluk duyduğunu, aynı zamanda ailelerin bu denli üzülmesi sebep olan PKK terör örgütünü kınadığını bildirdi.

Cumhurbaşkanımızın ziyareti heyecanını yaşayan Mardin’e ziyaret

MKYK üyemiz Cüneyt Yüksel, Bahçelievler Belediye Başkanımız Dr. Hakan Bahadır, Bahçelievler Gençlik Kolları Başkanımız Furkan Şentürk ve beraberindeki heyet Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Mardin’e ziyareti öncesi  Mardin İl Başkanlığımızı ziyaret etti.

Bahçelievler Gençlik Kolları Başkanımız Furkan Şentürk, Mardin İl Gençlik Kolları Başkanımız Tarık Atlı ile hazırlık değerlendirmelerinde bulunarak, hem vatandaşlarımızın hem de teşkilatımızın heyecanlarını ortak oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir