Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Emir Yasin Kekeç ve İl Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Cem Çekerek, Zeytinburnu ve Güngören gençliğiyle bir araya geldi.

Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Emir Yasin Kekeç ve İl Gençlik Kolları Başkanımız Cem Çekerek, Zeytinburnulu gençlerle bir araya geldi. İkili, karşılıklı sohbet ortamında gençlerin merak ettiklerini yanıtladı.

Gençlerimizle bir araya gelmekten ve onların fikirlerini dinlemekten keyif aldığını söyleyen Başkanımız Çekerek, “Buluşmalarımızda gençlerimiz siyasi büyüklerimizle bir araya gelerek, onların siyasi tecrübelerinden istifade ediyor, onları tanıma, fikir beyan etme fırsatı yakalıyorlar. Bu anlamda sosyal, siyasi, genel ve yerel gündemle ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz“ dedi.

Genel Başkan Yardımcımız Kekeç ise şu ifadelere yer verdi:

“Bu program vesilesiyle yüzlerce gençle buluştuk. Buluşmayı gerçekleştirdiğimiz o mahalledeki genç kardeşlerimizin istek ve taleplerini dinleyerek, ilgili mercilere anında iletiyoruz. Varsa bir sıkıntıları çözüm bulmaya çalışıyoruz. Gençlerimizi geleceğimizin teminatı olarak görüyor ve onlarla mümkün mertebe bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. “Kim var?” diye sorulduğu zaman sağına ve soluna bakmadan “Ben varım” diyen genç kardeşlerimizi görmek, onlarla hemhal olmak bize güç veriyor.”

Başkanımız Kekeç ve Başkanımız Çekerek, Güngören teşkilatımızın da Haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı.

Yönetim Kurulu Üyelerimiz de İstanbulumuzun dört bir yanında gençlerle bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Beyoğlu İlçe Gençlik Kolları teşkilatımız Beyoğlu’nun tüm mahallelerinde eş zamanlı olarak Gençlik Buluşması düzenledi. Haftalık olağan mahalle yönetimleri toplantısı sonrası İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirilen programda gençlerin talepleri alındı, öneriler dinlendi.

Gençlik Kolları Teşkilatımız, bu programlarla hem gençlerimizle buluşuyor hem de mahalle kültürünün perçinlenmesine olanak sağlıyor. Gençlerimizin siyasete katılarak mahallelerinin gelişimine katkı sağlamasına ve aidiyet duygularının artmasına imkan tanıyan programda gençler, semtlerinde yapılmasını istedikleri çalışmaları, beklentilerini anlatırken partimizin mensubu olmak için yapılması gerekenler hakkında da bilgi aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir