Yeni Seçmen Birimimizin organize ettiği ‘Çay Bizden Sohbet Sizden’ programı hız kesmeden devam ediyor.

İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcımız Tolunay Kutluay, İl Yönetim Kurulu üyemiz Murat Türk ve Hayrunnisa Duran bu hafta Güngören ilçemizin ev sahipliğinde gençlerle buluştu.

Sohbet ortamında gerçekleşen programda Başkanlarımız Kutluay, Türk ve Duran gençlerin sorularını yanıtladı, istek, talep ve önerilerini not aldı.

“GENÇLERİMİZİ DİNLİYORUZ”

Programda konuşma yapan Başkanımız Kutluay şu sözleri dile getirdi:

“İlçelerimizde yaptığımız çalışmalara hız kesmeden bir yenisini ekleyerek ‘Çay Bizden Sohbet Sizden’ programlarımızı düzenlemeye başladık. Bu programlarımızda ilçemizde bulunan gençlerle bir araya gelip sohbet ederek partimizi ve çalışmalarımızı anlatıyoruz. Her türlü fikir bizim için çok önemli dolayısıyla ilçelerimizdeki genç kardeşlerimizle yaptığımız istişarelerde görüşlerini dikkatle dinliyoruz. Devamı gelecek olan bu programlarımıza da tüm genç kardeşlerimizi bekliyoruz. Buradaki tüm kardeşlerimize çayımıza ve muhabbetimize eşlik ettikleri için teşekkür ediyorum.”

SULTANBEYLİ GENÇLİĞİ “2023 BİZİM” DİYOR

Yeni seçmen kardeşlerimizle muhabbet ve kardeşliğimizi pekiştirmek için ‘Çay Bizden Sohbet Sizden’ programlarımız hız kesmeden devam ediyor.

Sultanbeyli’de düzenlediğimiz programımızda İlçe Başkanımız Ali Tombaş ve İl Yönetim Kurulu Üyemiz Ubeydullah Emin Karacakaya, Sultanbeyli’nin kıymetli gençleriyle bir araya geldi.

Gençlerin talep ve önerilerini dinleyen teşkilatımız, AK Partimizin gençlere yönelik çalışmalarını anlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir