• 31 Ocak 2023
  • AK Parti Genç İstanbul
  • 0

Başakşehir, Sultangazi ve Başakşehir İlçe Gençlik Kolları teşkilatımız, yeni seçmenlerin doğum gününü unutmadı, gençlerin evine giderek yaş gününü kutladı.

AK Parti Beylikdüzü İlçe Gençlik Kollarımız ilk kez oy kullanacak genç kardeşlerimizin doğum günlerini kutlamaya devam ediyor.

Teşkilatımız gençlerimize Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Gençlik Kolları İl Başkanımız Muhammed Cem Çekerek’in ve Gençlik Kolları İlçe Başkanımız Muhammed Ömer Tüncel’in selamını ilettiler.

Teşkilatımız, genç kardeşlerimize AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanımız Mustafa Günaydın’ın sürpriz hediyelerini teslim ederek gönüllere dokunuyorlar.

AK Parti Başakşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Nurettin Gülümseyen de doğum günü olan genç kardeşlerimizi ellerinde pastayla ziyaret ederek en mutlu günlerinde yanlarında oldu.

Karşılaştıkları sürpriz karşısında mutluluklarını dile getiren genç kardeşlerimize “İyi ki doğdun, iyi ki varsın… Sensiz Olmaz genç kardeşim.” dedi.

Sultangazi Gençlik Kollarımız da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarıyla “Sensiz Olmaz” diyerek yaptıkları çalışma kapsamında doğum günü olan gençlere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Şaşkınlıkları ve sevinçleri gözlerinden okunan gençler yapılan ziyaretten oldukça memnun kaldıklarını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir