• 31 Ocak 2023
  • AK Parti Genç İstanbul
  • 0

Tuzla Gençlik Kollarımız, gençlerle siyasetçileri bir araya getirdi. Gençler aklındaki soruları sordu, konuklar cevapladı. Ardından teşkilatımız, Milletvekilimiz Eyüp Özsoy ile birlikte Tokatlılar Derneği’ni ziyaret etti.

Tuzla Gençlik Gemisi’nde düzenlenen programda gençler Milletvekilimiz Eyüp Özsoy, İlçe Başkanımız Av. Talha Tayfur, Belediye Başkan Yardımcılarımız Murat Kant, İskender Karakaya ile bir araya geldi.

Samimi ve sıcak bir ortamda gençlerin sorularını dinleyen konuklarımız, gelecek hakkında gençlerle sohbet ederek onların kıymetli görüşlerini aldı.

Ardından teşkilatımız, İstanbul Milletvekilimiz Eyüp Özsoy, İlçe Başkanımız Av. Talha Tayfur, Belediye Başkan Yardımcılarımız Murat Kant, İskender Karakaya İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Yasin Kenesarı ile birlikte Tuzla’daki cami cemaati, genç iş adamı, Tokatlılar Derneği ziyaretlerinde bulundu. Vatandaşlarımızın sorularını, önerilerini dinleyen heyet, ilçemizde vefat eden vatandaşlarımızın yakınlarına taziye dileklerini de iletti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir