AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Teşkilatımız İl Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Cem Çekerek’in öncülüğünde bu hafta 7 ilçedeki 110 mahallede gençlerle bir araya geldi.

AK Gençliğin kalbi mahallelerimizde atıyor…

İl Gençlik Kolları Başkanımız Muhammed Cem Çekerek, İl Başkan Yardımcılarımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, bu hafta Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Beşiktaş, Tuzla, Maltepe, Pendik ve Sancaktepe’de toplamda 110 mahallenin genciyle buluştu.

Başkanımız Çekerek, her ilçemizde gerçekleştirilen ve devam eden çalışmalarımız kapsamında ilk defa oy kullanacak genç kardeşlerimiz ve mahalle teşkilatımızla bir araya geliyor. Başkanımız Çekerek, ilçe teşkilatlarımızın çalışmalarını yakından takip ediyor, gençlerin talep ve önerilerini dinliyor.

Gayretli çalışmalarıyla 2023 zaferine yürüyen teşkilatımız ulaşılmadık genç bırakmıyor.Başkanımız Çekerek ve Gençlik Kolları Teşkilatımız, genç kardeşlerimize çalışmalarımızı da anlatıyor.

Bu haftaki programımız, yoğun katılım gösteren genç kardeşlerimizin samimiyet ve heyecanıyla tamamlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muhammed Cem ÇEKEREK
AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı

1992 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Sivaslı olup endüstri mühendisidir. Liseyi Sainte Pulchérie Fransız Lisesi ve Şefkat Kolejinde okumuştur. 2016 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2020’den itibaren Bahçeşehir Üniversitesi İşletme (MBA) bölümünde tezli yüksek lisans eğitimini sürdürüyor. Konveyör bant ve kauçuk makina aksamları sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde ihracat olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Siyasi hayatına 2011 yılında Başakşehir ilçe komisyon üyesi olarak başladı.2012 yılında İstanbul Gençlik Kolları Dış İlişkiler Komisyonu’nda görev yaptı. 2014 yılında İstanbul Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi. 2017-2021 yılları arasında Genç MÜSİAD Genel Merkez yönetim kurulu üyesi olarak seçildi. Bu dönemde Genç MÜSİAD Yurtiçi teşkilat başkanlığı yaptı. 15 Mart 2021 tarihinde düzenlenen 6. Olağan Genel Merkez Gençlik Kolları Kongresi’nde MKYK üyesi olarak seçildi ve Genel Başkan Yardımcısı (STHİB) olarak görev yaptı. Muhammed Cem Çekerek iyi seviyede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Türkiye binicilik federasyonu lisanslı atlı binicilik sporcusu ve Galatasaraylı yönetici ve iş adamları derneği (GSYİAD) üyesidir. 2022 Mart ayında Gençlik Kolları İstanbul İl Başkanı olarak atanarak görevine devam etmektedir. Muhammed Cem Çekerek evlidir.