Bu hafta İstanbullu gençler iki ayrı programda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile buluştu.

İstanbul’un 39 ilçesinden yüzlerce genç, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla start verilen Tam Bana Göre Gençlik Festivali’ne katıldı. 2023 yılında ilk kez oy kullanacak birçok genç, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile buluştu. Gençler ayrıca E-Spordan Etnospor’a birbirinden farklı aktivitelerle eğlence vakit de geçirdi.

İSTANBULLU GENÇLER METRO AÇILIŞINDA

39 ilçeden yüzlerce genç, her daim eser ve hizmet üreten lideriyle birlikte… AK Gençler, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı açılış programına katıldı.

Gençler hem bu tarihi ana şahitlik etti hem de Cumhurbaşkanımz Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muhammed Cem ÇEKEREK
AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı

1992 yılında İstanbul’da doğan Çekerek, Aslen Sivaslı olup Endüstri Mühendisidir. Liseyi Sainte Pulchérie Fransız Lisesi ve Şefkat Kolejinde okudu. 2016 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi İşletme (MBA) bölümünde tezli yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Konveyör bant ve kauçuk makina aksamları sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde ihracat alanında çalışma hayatına devam etmektedir.

Siyasi hayatına 2011 yılında Başakşehir İlçe Komisyon üyesi olarak başladı. 2012 yılında İstanbul Gençlik Kolları Dış İlişkiler Komisyonu’nda görev yaptı. 2014 yılında İstanbul Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi.

2017-2021 yılları arasında Genç MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi olarak yer aldı. Bu dönemde Genç MÜSİAD Yurtiçi Teşkilat Başkanlığı yaptı.

15 Mart 2021 tarihinde düzenlenen 6. Olağan Genel Merkez Gençlik Kolları Kongresi’nde MKYK üyesi olarak seçildi ve Genel Başkan Yardımcısı/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı olarak görev yaptı.

2022 Mart ayında Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Gençlik Kolları İstanbul İl Başkanı olarak atanan Çekerek görevine ve siyasi hayatına devam etmektedir.

Türkiye Binicilik Federasyonu Lisanslı Atlı Binicilik Sporcusu ve Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) üyesidir.

İyi seviyede İngilizce ve Fransızca bilen Muhammed Cem Çekerek evli ve bir çocuk babasıdır.