İl Başkanımız Muhammed Cem Çekerek’in öncülüğünde “2023 Yolunda Biriz, İstanbul’un Sözü: Birlik, İrade, Zafer” sloganıyla, aziz İstanbulumuzun dört bir yanında hane, üye ve seçmen ziyaretlerimizi gerçekleştirdik.

AK Parti İstanbul Gençlik Kollarımız, İl Başkanımız Muhammed Cem Çekerek’ın öncülüğünde 39 ilçe teşkilatımızla birlikte; durmadan yorulmadan aziz İstanbulumuzun sokaklarını karış karış gezmeye, kapı kapı dolaşıp, gönüllere girmeye devam ediyor.

2023 Yolunda Biriz, İstanbul’un Sözü: Birlik, İrade, Zafer” sloganıyla yola çıkan teşkilatımız zafere, güç aldığı milletiyle birlikte yürüyor.

Hane, üye ve seçmen ziyaretlerimizde vatandaşlarımızla bir araya gelen gençler,Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında selamlarını iletti.

Hane, üye ve seçmen ziyaretlerimizi değerlendiren Başkanımz Çekerek, “Bugün sahada gördüğümüz coşku ve dinamizmle inanıyorum ki bir ve beraber olarak 2023 seçimleri ve zaferine de milletimizle birlikte aynı inanç ve emek ile ulaşacağız. Kapı kapı dolaşıp, gönüllere gireceğiz, gücümüzü milletimizden alıp zafere birlikte yürüyeceğiz.” Ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Muhammed Cem ÇEKEREK
AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı

1992 yılında İstanbul’da doğan Çekerek, Aslen Sivaslı olup Endüstri Mühendisidir. Liseyi Sainte Pulchérie Fransız Lisesi ve Şefkat Kolejinde okudu. 2016 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Bahçeşehir Üniversitesi İşletme (MBA) bölümünde tezli yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Konveyör bant ve kauçuk makina aksamları sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinde ihracat alanında çalışma hayatına devam etmektedir.

Siyasi hayatına 2011 yılında Başakşehir İlçe Komisyon üyesi olarak başladı. 2012 yılında İstanbul Gençlik Kolları Dış İlişkiler Komisyonu’nda görev yaptı. 2014 yılında İstanbul Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi.

2017-2021 yılları arasında Genç MÜSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi olarak yer aldı. Bu dönemde Genç MÜSİAD Yurtiçi Teşkilat Başkanlığı yaptı.

15 Mart 2021 tarihinde düzenlenen 6. Olağan Genel Merkez Gençlik Kolları Kongresi’nde MKYK üyesi olarak seçildi ve Genel Başkan Yardımcısı/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı olarak görev yaptı.

2022 Mart ayında Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Gençlik Kolları İstanbul İl Başkanı olarak atanan Çekerek görevine ve siyasi hayatına devam etmektedir.

Türkiye Binicilik Federasyonu Lisanslı Atlı Binicilik Sporcusu ve Galatasaraylı Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) üyesidir.

İyi seviyede İngilizce ve Fransızca bilen Muhammed Cem Çekerek evli ve bir çocuk babasıdır.